En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

En Çok Hangi Ülkenin Otomobillerinden Hoşlanırsınız

• Kullanılan toplam oy
    741

|SeYYaH|

Rektör
Almanların ki iyi hoş duruyor ama Japonların ki birhayli çekici duruyor ve benim gözümde dünyanın en sağlam arabaları Japonya'dan çıkıyor mesela Toyota..
Belli ki Japonlara karşı bir sempatin var Gökçe Asena lakin, konu sağlamlıktan bahsediyorsak burada bütün dünyada kabul görmüş bir gerçek ki İsveç'in Volvo'su her zaman 1. sıradadır. Sonra Almanlar gelir. Bunlardan sonra Japonlar ancak 3. sırada yer alabilir. :)

Gökçe Asena

Profesör
Belli ki Japonlara karşı bir sempatin var Gökçe Asena lakin, konu sağlamlıktan bahsediyorsak burada bütün dünyada kabul görmüş bir gerçek ki İsveç'in Volvo'su her zaman 1. sıradadır. Sonra Almanlar gelir. Bunlardan sonra Japonlar ancak 3. sırada yer alabilir. :)
Volvo mu o Hitler'in tasarladığı müthiş araba değil miydi? Yoksa ben mi yanılıyorum :)
Volvonun kaza yapan araç markalarında adının en az olduğunu biliyorum. Belki de evet olabilir. Ama japon markalarından vazgeçemem gerçekten sağlam :)

|SeYYaH|

Rektör
Volvo mu o Hitler'in tasarladığı müthiş araba değil miydi? Yoksa ben mi yanılıyorum :)
Volvonun kaza yapan araç markalarında adının en az olduğunu biliyorum. Belki de evet olabilir. Ama japon markalarından vazgeçemem gerçekten sağlam :)
Sağlamlık konusunda seninle aynı fikirde olamıyorum maalesef sevgili Gökçe, çünkü daha evvel iki kez Japon arabası olan Honda kullandım, birini oğlum, ötekini de ben -uykulu olduğum için- pert ettik. Mesela ben bir Audi'ye arkadan vurdum, adamın sadece plakasında ufak bir çizik oluşurken benim Honda pert bir vaziyet aldı maalesef. Ama rahatlığı, konforu, kullanışı on numara bir araba diyebiliriz.

EA14

Doçent
japon arabası kullanıyorum, fakat alman arabalarının işçilik ve dizayn olarak daha kaliteli.

hastysquirrel

Asistan
Arabadan pek anlamam o yüzden Ferrari camaro gibi arabaları hep sevmişimdir görünüş olarak.

Vialpando

Üyecik
Alman otomobillerinde Audi tercih ederdim.Kullanıcı dostu ve sağlamlık bakımından gayet iyi.Fakat Japon otomobillerinde ise Lexus tercihim olabilirdi.Hem tasarım ve motor teknolojisi olarak çok iyi.Japon mühendisler AR-GE birimine çok fazla yatırım yapıyor.

DarkMatter

Doçent
İsveç-Volvo,Son yıllarda hyundai(Güney kore) kendiini çok geliştirdi. Hyundaiyi de sevmeye başladım.

paragon

Üyecik
Japon. Alman hayranlığının getirdiği hüsran için inat eden varsa hem otomobil hem de ek aksesuar ürünlerini kullanmaya devam edin, canınız yandığında anlarsınız.

Elbruz46

Rektör
anlamı Halkın Arabası olan ama Türkiye’de Lordlar Kamarası arabası muamelesi gören VolksWagen dışında Alman Otoları BMW Audi Porsche Mercedes candır...

stat counter