EMUI'ın Performansı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


volkan şahin

Üyecik
Katılım
4 Mar 2018
Mesajlar
7
Puanları
3
Konum
istanbul
Az önce EMUI ile ilgili bir konu açmışken performansından da bahsetmeden geçmek istemedim. O konuda da belirttiğim gibi EMUI 8'le sistem çok daha güzelleşti. SDN'de de bu NPU kamera olayları tartışılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Ondan da bahsetmiş olayım.

Esasında dışarıdan gözüken yeniliklerden çok içeri taraftaki yenilikler gözüme batıyor benim. Mesela kullanım tarzınızı makine öğrenimi sayesinde anlayıp buna göre CPU, pil gibi kaynakları daha verimli kullanabiliyor. Çok havada gibi bir ifade gibi gelebilir ama gerçekten günlük kullanımda ben farkını hissettim. Uygulama içinde olsun arayüzde gezerken olsun ne bileyim telefon daha bir size yönelik hareket ediyor her şekliyle. Şimdiye kadar 7-8'den fazla telefon elimden geçmiştir ama bu güncelleme kadar yararlısını görmemiştim. İnşallah sonrakilerde böyle olur :D Yararlı detayları keşfettikçe buraya atacağım ki Honor bölümü de biraz canlansın biz kullanıcılar arasında etkileşim olsun azıcık :p
 

tong jin

Üyecik
Yasaklı
Katılım
1 Mar 2018
Mesajlar
59
Puanları
8
Konum
Marmara Üniversitesi
HuaWei Honor10 telefonu bugün İngiltere-Londra'da lansman yapmıştır.Honor10' un yakın zamanda Türkiye'ye geleceğini umuyoruz.Telefonun Türkiye'deki satış fiyatını doğru tahmin eden takipçilerimiz Hua Wei şirketi tarafından hediyelendirilecektir.
 
Üst
stat counter