EMUI 8.0'ın Çarpıcı Özellikleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


hasteknoloji

Üyecik
Katılım
26 Nis 2018
Mesajlar
14
Puanları
3
Konum
Yalova
Yapay Zeka ile Nesne Tanımlama

Farklı türdeki sahneleri ve nesneleri tanımlayarak, otomatk ayarlanan kontrast ve parlaklıkla birlikte canlı, keskin ve mükemmel fotoğraflar üretebilirsiniz.

Kendini Size Göre Ayarlayan Sistem

EMUI 8.0, günlük kullanımlarınızı öğrenerek kendini tamamen size göre özelleştirebilir ve bu doğrultuda, hayatınızı kolaylaştıracak bir biçim kazanabilir. Böylece telefonu daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Her Şeyiyle Daha Akıllı Bir Sistem

Yapay zekayı temel alan EMUI 8.0, akıcı bir deneyim sağlamak için, sık kullandığınız uygulamalara CPU, RAM ve diğer sistem kaynaklarını daha fazla ayırır. Örneğin akıllı bellek optimizasyonu sayesinde, sık kullandığınız uygulamalara daha fazla yer açmak için bellek otomatik olarak sıkıştırabilir. Ayrıca F2FS dosya sistemi sayesinde, kullanım bağlı olarak zamanla dağılan sistem dosyalarını otomatik olarak yeniden düzenler. Böylece ilk günkü hızından ödün vermeksizin akıcı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Bu bilgiler alıntıdır: https://www.facebook.com/groups/HonorTurkiye/
 

Goktug14

Asistan
Katılım
20 Şub 2018
Mesajlar
457
Puanları
43
Konum
Kahramanmaraş
Ayrıca karmaşıklık.Bu kadar karışık bir arayüz görmedim ya,TouchWiz bile karmaşıklık konusunda saf android kalıyor yanında.
 

tong jin

Üyecik
Yasaklı
Katılım
1 Mar 2018
Mesajlar
59
Puanları
8
Konum
Marmara Üniversitesi
HuaWei Honor10 telefonu bugün İngiltere-Londra'da lansman yapmıştır.Honor10' un yakın zamanda Türkiye'ye geleceğini umuyoruz.Telefonun Türkiye'deki satış fiyatını doğru tahmin eden takipçilerimiz Hua Wei şirketi tarafından hediyelendirilecektir.
 
Üst
stat counter