Ekran Gidip Geliyor

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

emreyunus97

Üyecik
arkadaşlar bugün sabah saatleri oyun oynuyordum
Bi anda ekran karıncalandı görüntüler bozulmaya başladı sonra hata verip oyundan atti bende pc kapattım bekledim şimdi açtığımda video filan izlerken ekran gidip geliyor gine görüntüde bozulmalar oluyor ne yapmam lazım

The Undertaker

Doçent
arkadaşlar bugün sabah saatleri oyun oynuyordum
Bi anda ekran karıncalandı görüntüler bozulmaya başladı sonra hata verip oyundan atti bende pc kapattım bekledim şimdi açtığımda video filan izlerken ekran gidip geliyor gine görüntüde bozulmalar oluyor ne yapmam lazım
Telefon'dan resim çekip atma şansınız var mı ? Ekran da bozulmalar falan oluyor demişsiniz FurMark programını kurup ekran kartını test edermisiniz yine aynı bozulmalar olacak mı bakalım. %80 ekran kartınız arızalanmış gibi duruyor şuan da tabi resimleri gönderebilirseniz iyice anlayabiliriz.

emreyunus97

Üyecik
Telefon'dan resim çekip atma şansınız var mı ? Ekran da bozulmalar falan oluyor demişsiniz FurMark programını kurup ekran kartını test edermisiniz yine aynı bozulmalar olacak mı bakalım. %80 ekran kartınız arızalanmış gibi duruyor şuan da tabi resimleri gönderebilirseniz iyice anlayabiliriz.
Birazdan gine açıcam ayni olursa resim atarim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

resim cekip atamıyorum ama sorun devam ediyor dediniz uygulamayı indirdim ama dondu direk

Son düzenleme:

emreyunus97

Üyecik

VECTORRR

Profesör
@ForeverPower41 :)

Ekran kartım bu sürücülerini nerden bulucam
direkt yazılımını sil ve pc'yi yeniden başlat WDDM olarak kullan görüntü düzelir eğer düşelmezse geçmiş olsun.

VECTORRR

Profesör
ben olsam o ekran kartına vereceğim parayı küp küp keser sonra da camdan aşağı atardım çünkü yani neden? :D

GTX 960 varken yani...

neyse yeni kartınıza merhaba diyin.

emreyunus97

Üyecik
Bozulduysa ekran karti için değil benim için mezar açın ben bu pc yi aldirmak için ne hallere girdim

VECTORRR

Profesör
Bozulduysa ekran karti için değil benim için mezar açın ben bu pc yi aldirmak için ne hallere girdim
Ne??? neden bu pc??? yani hangi sebeple şu çöpu aldınız ki? parayı çöpe atsaydınız daha karlı olurdu.

neden GTX 960 ya da GTX 1060-3GB filan almadınız eskiden şaka gibi fiyatı vardı.

ForeverPower41

Profesör
Ne??? neden bu pc??? yani hangi sebeple şu çöpu aldınız ki? parayı çöpe atsaydınız daha karlı olurdu.

neden GTX 960 ya da GTX 1060-3GB filan almadınız eskiden şaka gibi fiyatı vardı.
Daha sistemini bile yazmamış sen ekran kartına bakarak sisteme çöp diyorsun,kendinde misin ?

VECTORRR

Profesör

VECTORRR

Profesör
stat counter