Dünyaya Bir Daha Gelsen

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Usain

Profesör
Arar bulurum yine onu severim mi dersin? :)
Hangi yıllarda doğmak istersin?
Hangi toplumda, kimlerle yaşamak istersin? Gibisinden...
Yani ütopyanı yaz buraya.

@lgsever @F1kan @Murat Burç @Administraktör @bilicimustafa12 @Durmuşkandemir @Sucrofe @Halktan Biri @nextman @Cyb3r_K1ng @ConfickerBelasi @MURAT ALTUĞ @IDAHO @Görkem Say @Death Mark @by efsane @SONG JOONG KI @Utkuversus @Ben Kenobi @Türkçesever @Gökçe Asena @Ufuk Tükenmez @Forumun Ağası Finix @Mert Alper @Tony Stark @rtakak @Dkn nyz @Inan Yetmen @kilicbaligi @colite @ÆSir @emre Yonat @Belissima @WellTime54 @Frosa @kaanm55 @PARAzitCELL @Mustafa Deliktaş @crow88 @rise @Umut YAZGAN @Lauren @Samet UCA @Samed Yelgel @kmurat @|SeYYaH| @caglarturali @Logithx @xPhoenix06 @honline @Emir Timur @eren623 @Windows 8.1 @neet @özgür çapkan
Konuyu önemsediğim için etiketleri yapıştırdım. 40 Gün Toplu Su Mücadesinden alıntıdır. Eski listedir.

FlexsNutella

Doçent
  1. Sevgilim yok istemiyorum da bekarlık sultanlıktır benim düşüncem bu.
  2. Bu zamandan dahada ilerde teknolojinin geliştiği uzayda dünyanın yok olduğu bir zamanda.
  3. Hangi ülke başa geçmişse en güçlüsü yenilmez teknolojide sıçrama yapmış bir devlette en zengin kişilerle.

Murat Burç

Def<3Öm
Arar bulurum yine onu severim mi dersin?
Asla ve kat'a

Hangi yıllarda doğmak istersin?
Doğduğum yıldan memnunum belki bir 5 sene daha erken olabilir. Teknolojinin korkunç hızlı gelişimine tanıklık ettiğim için mutluyum.
Hangi toplumda, kimlerle yaşamak istersin?
Sürekli din üzerinden menfaat elde etmeye çalışanların ve kendini dindar sananların dinini gerçekten anladığı ve düzgünce hayatıına entegre ettiği bir toplumda.

Usain

Profesör
Asla ve kat'a

Doğduğum yıldan memnunum belki bir 5 sene daha erken olabilir. Teknolojinin korkunç hızlı gelişimine tanıklık ettiğim için mutluyum.

Sürekli din üzerinden menfaat elde etmeye çalışanların ve kendini dindar sananların dinini gerçekten anladığı ve düzgünce hayatıına entegre ettiği bir toplumda.
Demek Def<3Öm bitti...

Narrator

Asistan
Yıl farketmez. Sadece fiziksel olarak güzel görünümlü bir insan olmak isterdim. Çirkin olmanın insanda yarattığı çaresizlik çok kötü bir şey.

Narrator

Asistan
Kendine çok haksızlık ediyorsun. Her şey görünüş değil.
Görünüş=Her şey. Tecrübe edinmiş biri olarak söylüyorum. Ortalama bir insan tipin yoksa insanlar her türlü dışlıyor seni. Gerek iş görüşmelerinde gerek arkadaş ortamında her yerde. Dünyanın acımasız yüzü de bu.

stat counter