Driver booster Sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bedirhenk

Üyecik
Driver booster denen programı indirdim güncel olmayan herşeyi güncelledikten sonra...
Nvidia denetim masasına ulaşamadım
-o masaüstünde fareyle tutturduktan sonraki içi boş mavi şey yerine çizgili bişey geldi
74644

- 1 Defa sistem dosyası hatası verdi
Byler bu işlerde acemiyim,geri yükleme yaptıktan sonra driverler nasıl yüklenir vb. bide pcde çok fazla oyun var hepsini geri yüklemek...
Sistem geri yüklemesi harici bir yöntem varsa allah için söyleyin :(

Yusuf Özkaya

Asistan
Driver booster denen programı indirdim güncel olmayan herşeyi güncelledikten sonra...
-o masaüstünde fareyle tutturduktan sonraki içi boş mavi şey yerine çizgili bişey geldi
Ekli dosyayı görüntüle 74644
Byler bu işlerde acemiyim,geri yükleme yaptıktan sonra driverler nasıl yüklenir vb. bide pcde çok fazla oyun var hepsini geri yüklemek...
Performans ayarlarıyla alaklıydı yanlış hatırlamıyorsam

Bi ıssırabilsem

Profesör
  1. Performans Bilgileri ve Araçları'nı açmak için Başlangıç düğmesine
    Başlangıç düğmesinin resmi

ve ardından Denetim Masası'na tıklayın. Arama kutusuna Performans Bilgileri ve Araçları yazın ve sonuç listesinden Performans Bilgileri ve Araçları'na tıklayın.
  2. Görsel efektleri ayarla'ya
    Yönetici izni gereklidir

tıklayın. Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
  3. Görsel Efektler sekmesine tıklayıp windows seçsin yapın ve ardından Tamam'a tıklayın. (Daha az etkili bir seçenek için Bilgisayarım için en iyi olanı Windows seçsin'i belirtin.)

VECTORRR

Profesör
Tamamen yanlış bir şey yapmışsın PC bilginin olmadığını da söylemişsin ve bunun driver booster ile alakası yok driverler güncellendikten sonra ROM'daki bilgiler yükleniyor o yüzden performans bilgileri ve araçları bölümünden görüntü ayarlarını önce performans yap sonra uygula sonra da en iyi görünüm yap.

Bunu bilmeyen de yani ne bileyim. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

74663

cnm bunu da açmayı unutma.

Son düzenleme:

Bedirhenk

Üyecik
Ekli dosyayı görüntüle 74644
Not:Sistem geri yüklemesiylede geçmedi :/ tazesinden format attım,format candır <3

Tamamen yanlış bir şey yapmışsın PC bilginin olmadığını da söylemişsin ve bunun driver booster ile alakası yok driverler güncellendikten sonra ROM'daki bilgiler yükleniyor o yüzden performans bilgileri ve araçları bölümünden görüntü ayarlarını önce performans yap sonra uygula sonra da en iyi görünüm yap.

Bunu bilmeyen de yani ne bileyim. :D

Ekli dosyayı görüntüle 74663
cnm bunu da açmayı unutma.
La bunu pcye format attğımda gördüm,neyse pc aşırı derecede yavaştı artık daha iyi kullanmaya çalışırım bilgin için thx <3

stat counter