Dosya Çok Büyük Hatası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya ntfs nedir Allah aşkına arkadaşlar EXFAT dosya sistemine geçin artık daha kolay ntfs den 10x daha hızlı yüklerken veri kaybı yok vs... Dua edersiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşım flash belleğinde büyük ihtimalle virüs var bir biçimlendir istersen , tekrar dene sorunun çözüldüğünü göreceksin .

darkheroes

Üyecik
bndede bu sorun vardı dosya büyük diyordu halletttim fat32den ntfsye biçimlendirdim oldu.. 13gblik oyunu komple aktardım 32gblik flasa böylece

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Flash a Oyun Atmaya Çalışıyorum Fakat 8 Saat 32 Saat Ve Bu Çeşit Bir Sürü Sayı Verip Dosyayı Atmıyor. Flash 8GB Biçimlendirilmiş İçi Full Boş Ne Yapmam Lazım ? :helpsmilie::helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende 8 gblik filmi tasımak istiyordum aynı sıkıntıyı verıyordu sizleri takip etttim nfts olarak biçimlendirdim su an film tasınıyor hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunarım..Yunus

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende "enter current volume label for drive H:" diyor,oraya ne yazacağımı anlamadım

FY2005

Profesör
H sürücüsüne bir isim verin demiş. İstediğinizi yazabilirsiniz. Bilgisayarım'a girdiğinizde diskiniz o isimle görünecek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ps 3 oyunlarını oynatmak ıcın sadece fat32 oluyor bunu bozmadan atmanın yolu yok mu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim flash sadece fat 32 olarak biçimlendiriyor. bende 16 gb lık flash var yaklaşık 9 gblık bir film yüklemeye çalışıyorum yer yok diyor. oysa daha önce yaklaşık 13 gb lık dosyalarım yüklüydü. filmi yüklemek için diğer dosyaları sildim. şu an 16 gb boş alan var yani. ne yapa bilirim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sorun belleğin formatının iso için dar odacıklara sahip olmasında diyebiliriz. Belleği yeniden formata üşeniyosan iso nun içindeki dosyaları tek tek usb ye atabilirsin oyun falansa çalışır.7-zip le unzip de yapabilirsin iso yu, daemon toolsla da açıp içindekileri kopyalayabilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:(kardes bak ben cod 4 yüklüyorum ama dosya büyük diye klasöre sığmıyor ne yapmalıyım inmesi için ?? lütfennn!!!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:yes:sağolasın toprağım çok yardımcı oldun :D:thumbup1::thumbup::lol:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
32 Gb flash bellek var 13 gb gta 4 atmıyo dosya büyük diyo Ne yapmalıyım

soneroz74

Üyecik
winrar ile sağ tıkalyıp hdd i seçip buraya çıkar yapabilirsinizz

stat counter