Donanım haber ile yaşadığım sıkıntı

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

kadirirdem

Dekan
Evet arkadaşlar dün donanımhaberle çok büyük bir kavga yaşadık

Dün saat 4 gibi kural dışı konu diye kapattılar konumu sonra saat 10 gibi girdiğimde konu yanlış yerde diye bana 7 7 14 gün konu dışı uzaklaştırma verildi daha sonra bu sabah 7 gibi girdiğimde ise bana 11 gün ceza verilmiş bir baktım fake hesap ulan telefonla etkinleştirdim nasıl fake hesap olur
Dahası admine sorun yazdım cevap vermeden sorunumu kapatmış

Bu siteyi nasıl kapattırabilirim bilgisi olan var mı bu konuda yardımcı olur musunuz allah rızası için
kardeşim dh'de benimde üyeliğim var orası aşırı kuralcı bir ortam kuralların en ufak bir dışına çıksan hemen ceza yada uzaklaştırma tarzı cezalar geliyor orada konuşurken ve konu açarken çok dikkatli olacaksın adamın tekiyle bende dalaştım yiyorsan klavye delikanlısı olma dışarda görüşelim dedim ve sustu anlıyacagın oradaki moderatörler rütbelileri ve uzun eski üyeleri tutuyorlar.Bırak Dh Forumu gel SDN Hepimize Yeter buradaki ortam çok daha iyi ve düzgün kimse kimseyi kollamıyor hemen ceza kitlemiyorlar uyarıyorlar tatlı dille gel burda sorunları konuşalım bırak Dh yada başka siteyi.

SecReT_HeaVeN

Üyecik
siz o forumu hala faydalı ve güvenli mi buluyosunuz millet konusu üst plana çıksın diye sayfasını 100 lerce kes F5 liyo aptal moderatorleri oto **oka art niyet arayıp ban atıyo durduk yerde olup olmadık cümleye takılıyolar uyarmadan ya sınırsız ban atıyolar ya da forumdan 2 haftalığına uzaklaştırıyolar iğrenç ötesi bi forum nefret ediyorum saatler içinde paylaştığın içerik aşağılara gömülüyo yüzüne bakmıyolar paylaştığın içeriğin keşke kapatılsa bi çok merak ettiğim sorunları oyun önerilerine bu ve o forumdan bakıyorum ama onun dışında çöp ve rezalet bi forum yöneticileri ve moderatörleri

stat counter