DELL-ACER Sizce hangisini almalıyım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

zekeriya.ozel

Üyecik
Merhabalar,öncelikler herkesin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.Amerika'da alacağım 1000 dolarlık iki ürünün arasında çok kaldım,yardımcı olursanız çok sevinirim.
PREDATOR
DELL
Sizce hangisi daha mantıklı ?
Hatta Amerika'da alabileceğim 1000$ bandında laptop öneriniz olursa oda çok iyi olur.(Bestbuy,Amazon tarzı sitelerden)
İyi akşamlar.

omer2402

Üyecik
Acere hiç bulaşma aldığıma çok pişmanım. Uzun gitsin istiyorsan Dell kesinlikle
Yeni laptop alacak olursam Dell alırım yüksek ihtimal.

zekeriya.ozel

Üyecik
Acere hiç bulaşma aldığıma çok pişmanım. Uzun gitsin istiyorsan Dell kesinlikle
Yeni laptop alacak olursam Dell alırım yüksek ihtimal.
Evet, ACER ile ilgili kötü şeyler duyduğum söylenebilir.Pişmanlığınızın sebebi nedir acaba soğutma veya malzeme kalitesi felan mı problem oldu?

omer2402

Üyecik
Evet, ACER ile ilgili kötü şeyler duyduğum söylenebilir.Pişmanlığınızın sebebi nedir acaba soğutma veya malzeme kalitesi felan mı problem oldu?
Aşırı derecede ısınmıyor evet ama malzeme kalitesini hiç sevmedim.
Hoparlörünün 1'i
Klavyesi
Yandaki 2'li usb portları
tek tek kırıldı. Tabi benimde biraz suçum var ama malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirdi.
Laptop parçalarını kutuya monte ettim o şekilde kullanıyorum kasa gibi xD Tahta bulursam kasa yapacağım

zekeriya.ozel

Üyecik
Aşırı derecede ısınmıyor evet ama malzeme kalitesini hiç sevmedim.
Hoparlörünün 1'i
Klavyesi
Yandaki 2'li usb portları
tek tek kırıldı. Tabi benimde biraz suçum var ama malzeme kalitesi biraz daha iyi olabilirdi.
Laptop parçalarını kutuya monte ettim o şekilde kullanıyorum kasa gibi xD Tahta bulursam kasa yapacağım
:):):):)
Dünden sonra bir bilgisayar buldum tam aklımdaki gibiydi.Open Box: ASUS GL504GM-DS74 ROG Strix Hero II Gaming Laptop, 15.6" 144 Hz IPS-Type Slim Bezel Display, GTX 1060 6 GB, Intel Core i7-8750H Processor (up to 3.9 GHz), 256 GB PCIe SSD + 1 TB HDD, 16 GB DDR4 - Newegg.com
Bunun siparişini verdim.İnşallah pişman olmam.Bu arada zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.İyi geceler

stat counter