Değişim ile S10+'a geçmek?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Tttunahan

Profesör
Benim cihazda arkada boya atmasi vardi. Hem Media Markt hem Teknosaya gosterdim ikisi da arkasi onemli degil ekranda birsey var mi diye sordular.

Ekranda cizik yanma var mi ona bakip aldilar.
Ekranda herangi bi sıkıntı yok sende ne vardı hocam eskiden

stinghardyzz

Profesör
Yaklaşık 2.5 seneden beri S7 Edge kullanıyorum. Geçen bir alışveriş merkezinde gezerken Samsung bayisinin önünden geçerken ekrandaki reklamda değişim kampanyası olduğu yazıyordu. Ben merak ettim benim telefona ne kadar veriyorlar diye girdim bir sordum. Telefonu incelediler kırık, çizik var mı ve Amoled yanığı var mı diye baktılar bende cidden iyi baktım cihaza. Birkaç kere halı üzerine düşürdüm. Uzun süre ekran koruyucu ile kullandım. Kırığı yok, tek bir çiziği yok çok şükür. Çok şükür ki servise falan da gitmedi. Daha formata bile ihtiyaç duymadım. 2000TL fiyat verdiler. Ne düşünüyorsunuz, sizce değişimle S10+'a geçilir mi? Yorumlar için şimdiden teşekkürler, iyi geceler.
geçilir bide 800 tl kablosuz buds hediye vericekler senin için daha hesaplı olacak

Kupa Beyi

Profesör
Geçen pazar media markt geziniyordum, değişim kampanyası mantıklı geldi bana iphone 6 için 1.800 TL teklif ettiler 5.700 TL geldi s10+ bide denizbank 0 faiz ile 6 taksit imkanı sundu bende aldım. 2 sene eski 2 sene değişim olarak 4 sene kullandıktan sonra iphoneden ebediyen vazgeçtim ve samsung watch kullanıyorum, iphone ile özellikleri ciddi anlamda kısıtlanıyormuş. Saatin bağlantı mesafesi bile fark etti...

Drogba39

Doçent
S10+'ı aldın mı bilmiyorum ama S10+ Hepsiburada'da zaten 6400 TL civarında, S7 Edge'lerin 2. el piyasasını bilmiyorum ama 1700 TL'den aşağı gitmez herhalde, iyi de baktım diyorsun, hatta Samsung 2000 TL veriyorsa, sen de o fiyatlara satabilirsin belki. Yani S7 Edge'i kendin satıp, S10+'ı da Hepsiburada'dan alırsan, sana 4500 TL civarına filan denk gelir, yani daha da ucuza alabilirsin.

Dogukan1905

Asistan
S10+'ı aldın mı bilmiyorum ama S10+ Hepsiburada'da zaten 6400 TL civarında, S7 Edge'lerin 2. el piyasasını bilmiyorum ama 1700 TL'den aşağı gitmez herhalde, iyi de baktım diyorsun, hatta Samsung 2000 TL veriyorsa, sen de o fiyatlara satabilirsin belki. Yani S7 Edge'i kendin satıp, S10+'ı da Hepsiburada'dan alırsan, sana 4500 TL civarına filan denk gelir, yani daha da ucuza alabilirsin.
Yok daha almadım.

Drogba39

Doçent
Yok daha almadım.
Dediğim gibi yapabilirsin bence. İlk önce gut telefonculara sor ne kadar verdiklerini, onun biraz üstüne Letgo'dan, Sahibinden.com'a ilan ver, 1-2 hafta içinde satilmazsa Samsung'a verirsin veya telefoncular Samsung'dan fazla veriyorlarsa, onlara satıp, Hepsiburada'dan alabilirsin.

stat counter