[Çözüldü] Nvidia Grafik Sürücüsü Uyumlu Donanım Bulunamadı Hatası

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Cyb3r_K1ng

☪ ϜϓſϞ ☪
Yönetici
Moderatör
Bilgisayara gel. Oradan sağ klik yap. Aygıt yöneticisini aç. Aygıt yöneticisinde Görüntü Bağdaştırcıları yazıyor. Ona tıkla. Grafik kartının üzerine iki kere tıkla.Açılan bölümde sürücü sekmesine gel. En altta cihazı kaldır yazıyor ona tıkla ve kaldır. Kaldırdıktan sonra Dirve Boosterla veya başka bir programla ya da GTX 750TI'ın programıyla sürcüyü güncelle. ;)
İyi Forumlar...

Cyb3r_K1ng

☪ ϜϓſϞ ☪
Yönetici
Moderatör
Kartının tam ismini söyler misin? Sana link atayım. Kurmaya çalıştığın sürücü yanlış olabilir. Bir de eski grafik kartının sürücüsünü kaldırmadan bunu kuramazsın.

Dostum, ekran kartının üst bölgesine bak. 6 Pinlik bir giriş olacak. Oraya uygun bir kablo takıp, karta güç vermen gerek...
Evet ekran kartının ustunde 6 pinlik girişi gördüm orada eskiden de kablo vardı kabloyu geri taktım artık monitörü ekran kartına takabiliyorum ama yüklerken yine aynı hatayı verdi.
Bu arada ekran kartı Nvidia GTX 750Ti.

Son düzenleyen moderatör:

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Dostum, kabloyu nasıl taktın tekrar resim paylaşabilir misin? Hata vermemesi gerek. Ekran kartının görüntü çıkışna takın monitör kablosunu. Eski sürücüyü kaldırın...

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Kendi CD'sinin kurulumunu deniyorum halen " bu grafik sürücüsü, uygun grafik donanımı bulunamadı" hatası veriyor :S
Dostum emin misin? Kartın montajı doğru yapıldı ise, güç veriliyor sorunsuz çalışıyor ise hata vermemesi gerek. Siz kasa içini genel olarak tekrar resim paylaşabilir misiniz?

Frosa

Dwayne Rock Johnson
DDU ile eski sürücüyü veya diğer kart sürücülerini kaldırın...
Komut istemini(CMD'yi Yönetici) açın ve altta belirteceğim komutu girin, ardından sistemi yeniden başlatın güncel sürücüyü yeniden kurun:
Kod:
bcdedit /set pciexpress forcedisable

DDU ile eski sürücüyü veya diğer kart sürücülerini kaldırın...
Komut istemini(CMD'yi Yönetici) açın ve altta belirteceğim komutu girin, ardından sistemi yeniden başlatın güncel sürücüyü yeniden kurun:
Kod:
bcdedit /set pciexpress forcedisable
Kardeşim Allah ne muradın varsa versin.
Şuan ekran kartını aygıt yöneticisi üzerinde gördüm GeForce Experience yüklendi hallediyorum.
Çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen moderatör:

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Kardeşim Allah ne muradın varsa versin.
Şuan ekran kartını aygıt yöneticisi üzerinde gördüm GeForce Experience yüklendi hallediyorum.
Çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Biz sizler için varız... :) Bir sorun olduğunda konu açmaktan çekinmeyin. Çözümü bulunacaktır. Tekrardan geçmiş olsun.

stat counter