Cinsiyetiniz nedir?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Cinsiyetiniz ne?

• Kadın

Kullanılan: 3 5.9%
  • Erkek

Kullanılan: 45 88.2%
  • Belirtmek istemiyorum ;)

Kullanılan: 3 5.9%

• Kullanılan toplam oy
    51

kmurat

Dekan
Doktora gittim. test sonuçlarını Laboratuara örnek olarak gönderdiler. Rapor yeni geldi. "Sapına kadar Erkek" yazıyor raporda.

kmurat

Dekan
Günümüzde sertifika sahibi olmak mühim. Her şey için belge soruluyor. Var olandan zarar gelmez.

PARAzitCELL

Profesör
alparslan.jpg

Adam olduktan sonra erkeksin demektir, yurduna, milletine, insanlığa hayırlı olabilmek önemli. Böyle anlı, şanlı tam bir Türk - İslam Erkeği olmak çok zor bu devirde, keşke diyorum acaba geçmişte mi yaşasaydım :)...

Bir Onlara bakıyorum bir kendime, daha henüz ne yaptık, ne başardık ki erkekliğimizle gurur duyacak, çok ekmek yememiz gerekiyor çook...

Usain

Freedom
Yönetici
Mod. Adayı
Ekli dosyayı görüntüle 74277

Adam olduktan sonra erkeksin demektir, yurduna, milletine, insanlığa hayırlı olabilmek önemli. Böyle anlı, şanlı tam bir Türk - İslam Erkeği olmak çok zor bu devirde, keşke diyorum acaba geçmişte mi yaşasaydım :)...

Bir Onlara bakıyorum bir kendime, daha henüz ne yaptık, ne başardık ki erkekliğimizle gurur duyacak, çok ekmek yememiz gerekiyor çook...
Ne mutlu size. Kendini Osmanlı torunuyum ben! Çok güçlüyüm ben! 7kıta bizim önümüzde eğiliyor! Dış güçler bizi kıskanıyor... diye görenler var. :D Çok komik oluyorlar. Ama büyüklerimizi, atalarımızı, Atamızı hedef almanız ne güzel. :)

stat counter