Bütçe Yok - Öneriniz Lazım

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
Dostum arka kasa kalitesiz nedir yaa... :(
Sade bir güzellik var onda hem güzel bir kılıf ile çok daha güzel olur o, aklına google pixel gelsin pixel tasarımı çok çirkin ama en iyi donanım var en iyi kamera var xr'ninde öyle bir havası ve durumu var, xr kamerası çok harika & donanımıda en iyi performansı uzun yıllar verir, ekranı xs serisinden daha iyi o süper amoled ekranlar güzel görünsede 2 seneye sararma filan o güzelliği yitirir. Xr sararma filan olmaz ekranında 5 yıl sonra yine aynı işlevleri görür + satışıda ona göre daha kolay olur çünkü uygun fiyatlı sorunsuz, son çıkanlardan + performans kaybetmeyen cinsten bir cihaz oyunlar iosta daha kaliteli ve cihaza çok iyi optimize olduğu gibi xr performansı ile her zaman en iyi ve en kaliteli performansı uygulamalarda ve oyunlarda alırsın.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yok yok kesinlikle bulaşmayın. Özellikleri iyi olabilir ancak malzeme kaliteside çok önemli herşey kağıt üstünde değildir. 3 sene çinli bir telefon kullanılmaz 1sene sonra sorunlar verir
+ yazılım kalitesi yok miui işlevsel yok güncelleme, rom bunların sonu yok tutup abuk sabuk işlerle milleti oyalıyorlar. Sonuçta hiç bir zaman tam stabil ve sorunsuz cihaz eline geçmiyor mi'de donanım var hadi diyelim biraz kalitede var ama servis hizmeti, yazılım.... pahallı bir cihazda bu konulardaki açıklar kabul edilemez bence...

Son düzenleme:

Bi ıssırabilsem

Profesör
Evet öyle ancak sakın özellikleri iyi diye huawei xiaomi gibi markalara bakmayın bende şuan huawei kullanıyorum s8 i o kadar özlüyorum ki imkanım olsa 1 dakika durmam
Huawei'nin f/p diye sattığı ürünlerin hepsi çöp düşük bütçede en iyi f/p oranını Xiaomi veriyor ilerisi yok tabi LG'yi unutmamak lazım yüksek fiyat politikasıyla çıkartıp çakılması kullanıcılar için büyük nimet.

Leand

Profesör
Huawei'nin f/p diye sattığı ürünlerin hepsi çöp düşük bütçede en iyi f/p oranını Xiaomi veriyor ilerisi yok tabi LG'yi unutmamak lazım yüksek fiyat politikasıyla çıkartıp çakılması kullanıcılar için büyük nimet.
Lg almak isterdim ama bataryayı inadına küçük yapmaları yanlış. Optimizasyon ne kadar iyi olursa olsun iyi bir oyun veya insta& snapchat gibi uygulamaları açtınmı yetersiz gelebiliyor o batarya 3500 barajını artık yakalayıp aşmaları lazım...

Bi ıssırabilsem

Profesör
Lg almak isterdim ama bataryayı inadına küçük yapmaları yanlış. Optimizasyon ne kadar iyi olursa olsun iyi bir oyun veya insta& snapchat gibi uygulamaları açtınmı yetersiz gelebiliyor o batarya 3500 barajını artık yakalayıp aşmaları lazım...
Onun için LG G8 devrim olucak. 3400mah

Bi ıssırabilsem

Profesör
G7 çok acayip bir çakılma yaşamadı G8 de uçmaz ama 1 ay geçmeden 300tl kaybeder sonra hak ettiği fiyata gelir.

avansas19

Üyecik
Dostum arka kasa kalitesiz nedir yaa... :(
Sade bir güzellik var onda hem güzel bir kılıf ile çok daha güzel olur o, aklına google pixel gelsin pixel tasarımı çok çirkin ama en iyi donanım var en iyi kamera var xr'ninde öyle bir havası ve durumu var, xr kamerası çok harika & donanımıda en iyi performansı uzun yıllar verir, ekranı xs serisinden daha iyi o süper amoled ekranlar güzel görünsede 2 seneye sararma filan o güzelliği yitirir. Xr sararma filan olmaz ekranında 5 yıl sonra yine aynı işlevleri görür + satışıda ona göre daha kolay olur çünkü uygun fiyatlı sorunsuz, son çıkanlardan + performans kaybetmeyen cinsten bir cihaz oyunlar iosta daha kaliteli ve cihaza çok iyi optimize olduğu gibi xr performansı ile her zaman en iyi ve en kaliteli performansı uygulamalarda ve oyunlarda alırsın.

+ yazılım kalitesi yok miui işlevsel yok güncelleme, rom bunların sonu yok tutup abuk sabuk işlerle milleti oyalıyorlar. Sonuçta hiç bir zaman tam stabil ve sorunsuz cihaz eline geçmiyor mi'de donanım var hadi diyelim biraz kalitede var ama servis hizmeti, yazılım.... pahallı bir cihazda bu konulardaki açıklar kabul edilemez bence...
cevabın için teşekkür ederim. değerlendireceğim. umarım karar vermemde yorumunuz cok etkili olabilir.

Leand

Profesör
cevabın için teşekkür ederim. değerlendireceğim. umarım karar vermemde yorumunuz cok etkili olabilir.
Yanlış anlamada pixel 3 6000 olsa türkiyede satılsa yine alan olur pixelin sana sunduğu 3yıl güncelleme birde androidin en stabil hali ve çirkin materyal tasarım. İphone xr ise biraz düz olsada şekli,tasarımı ikonları güzel daha güvenli, daha stabil, 5yıl güncelleme,daha kaliteli uygulamalar, servis desteği, optimizasyon bu daha uzun uzun gider millet bana saldırır niye bu kadar övüyorsun diye :D

Ama bilgisayar ile veri aktarımı vs işlerde bana kolaylık sağlayacak bir cihaz lazım dersen bunuda kablo bağlantı ile filan yapmam lazım dersen note9'da öneririm harika bir cihaz ve fiyat bandının en iyisi gerek kamera+performans+ekran kalitesi+verimlilik vs kişisel kullanımda xr kral, business note9. :D

Yanlız samsung ta övdüğünüz kadar iyi değil
Samsung note9/s9+ ve bir ihtimalde note8 dışında alınmaz... aman boş ver boşa konuşuyoruz bu gün s10 serisi krallar tanıtılacak :D ama görün bakın yeni cihazlar çıktıktan sonra gözünüze xr fiyat/performans gelecek... :D

Son düzenleme:

BenjaminF

Asistan
Yanlız samsung ta övdüğünüz kadar iyi değil
Ben kendi deneyimlerimi söyledim sadece

buna xiaomi veya huawei kullanan diğer arkadaşların yorumlarını da alsak süper olurdu. ;)
Bence memnun, kalanlar kötü bir telefondan geçenler olmalı Apple'ı ve özellikle Samsung'un infinity displayini deneyimlemiş birinin pekte beğeneceğini sanmıyorum açıkçası

Son düzenleme:

Murat Burç

Def<3Öm
oysaki mi 9 için bir beklenti içerisindeydim.
Neden cahil cühelanın lafına bakıyorsun?
Evde iki tane xioami cihaz var ben de bir senedir OnePlus 5t kullanıyorum. S7'den geçtim. 1 sene geçti hiçbir sorunu yok takır takır çalışıyor. Hatta ilk günden daha hoş daha oturaklı bir arayüz akıcılığına sahip güncellemelerle oldu bunlar.

Mi9 güzel cihaz olacak ama evofone fiyatı şişirecek. Kalkıp da 7000 fiyat ceketlerde S10u daha alınabilir olacağı için mi9 demedim.
Yukarıda denilmiş xr ekranı XS'lerdrn daha iyi.
Hani amoledin sararması başka olay kalite başka bir olay. Bunu bile ayiramayanlar kalkmış xr süper xr harika xr muhteşem diye çöp bir cihaza methiyeler diziyor.
Aman diyeyim XR'dan uzak durun.
Mi9 alınmaz diyenlere de bakmayın. Özellikle mi6dan sonra sıçrama yaptı xioami amiralleri. Ha dediğim gibi mi9 7000e gelirse o fiyatı edecek bir cihaz değil çünkü biraz üstüne S10 gelir.

Leand

Profesör
Evde iki tane xioami cihaz var ben de bir senedir OnePlus 5t kullanıyorum. S7'den geçtim. 1 sene geçti hiçbir sorunu yok takır takır çalışıyor. Hatta ilk günden daha hoş daha oturaklı bir arayüz akıcılığına sahip güncellemelerle oldu bunlar.

Mi9 güzel cihaz olacak ama evofone fiyatı şişirecek. Kalkıp da 7000 fiyat ceketlerde S10u daha alınabilir olacağı için mi9 demedim.
Hani amoledin sararması başka olay kalite başka bir olay. Bunu bile ayiramayanlar kalkmış xr süper xr harika xr muhteşem diye çöp bir cihaza methiyeler diziyor.
Mi9 alınmaz diyenlere de bakmayın. Özellikle mi6dan sonra sıçrama yaptı xioami amiralleri. Ha dediğim gibi mi9 7000e gelirse o fiyatı edecek bir cihaz değil çünkü biraz üstüne S10 gelir.
Aynen sararma meselesi ve kalite farklı şeyler :D
Ben amoled ekran dandik demedim güzel gözükebilir ama orjinal formunu koruyamadıktan sonra. Birde xr ekranı renk doygunluğu & parlaklığı & doğruluğu olarak yeterince tatmin edici, sağlamlık açısındanda öyle ama kalitesiz...

Tttunahan

Profesör
Aynen sararma meselesi ve kalite farklı şeyler :D
Ben amoled ekran dandik demedim güzel gözükebilir ama orjinal formunu koruyamadıktan sonra. Birde xr ekranı renk doygunluğu & parlaklığı & doğruluğu olarak yeterince tatmin edici, sağlamlık açısındanda öyle ama kalitesiz...
S10 e gelecek ve xr dan daha iyi fp ürünü olacak diye düşünüyorum

BenjaminF

Asistan

oneplus ta 1.68 kafa sar değeri var o değerlerle hiç alınacak bir telefon olduğunu sanmıyorum

oneplus ta 1.68 kafa sar değeri var o değerlerle hiç alınacak bir telefon olduğunu sanmıyorum

Son düzenleme:

rubarovan21

Doçent
Kendim şu an iPhone 7 kullanıyorum. iPhone6'yı 4 yıl kullandıktan sonra iPhone7'ye geçen biri olarak çok memnunum. Telefonda oyun oynama huyum yok. İşimi görüyor en azından. Fakat 7 bin lira bütçem olsa. iPhoneXR alırdım hiç düşünmeden. Fakat arkadaşların dediği gibi yurtdışından almak mümkünse iPhoneXSMax alırsanız, en az 4 yıl hiç pişman olmadan kullanacaksınız.

fiyatlar bizim suçumuz ne kadar fiyata çıkartınız arsa çıkarsınlar hiç düşünmeden her sene yenisini alıyoruz onlar da düşünüyor ki bunlar zengin Ne de olsa alırlar diye fiyatları ile tavan yaptılar
Bir türlü anlayamadınız şunu, fiyatlar artmıyor. ₺'nin değeri düşüyor. ₺'nin değeri düştüğü için fiyatlar artıyor sanıyorsunuz. iPhoneX ilk çıktığında $999 fiyat etiketiyle satışa çıktı. Türkiye fiyatı ₺6.099'ydi. iPhoneXS çıktı yine $999 fiyat etiketiyle satışa çıktı. iPhoneXS'in şimdiki güncel türkiye fiyatı

stat counter