Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Webhead

Profesör
Al adam iOS 12 yi bırak 5s için 10'bile memnun etmiyor adamı.
iOS takıntın varsa 7 alınır aşağısana hiç bulaşma.
Hocam telefonumu IOS 10'da bırakmak ile guzel bir hamle yaptigimi dusunuyorum ama benim anlamadigim guncellemeyi yapmamama ragmen telefon bazen sapıtıyor asagi iniyorum yukariya cikiyor chrome'a girecem gec tepki veriyor Apple'ın yavaslatma politikasindan kaynakli mi bilmiyorum bu konuda bilginiz var mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ya beyler ben bu rengi görmemiştim simsiyah tan daha güzel ya https://www.amazon.com.tr/Apple-iPhone-Altın-Türkiye-Garantili/dp/B07FXV8746?th=1 iphone 8 64 gb 4137 tl civarı 😍😍 çok guzel değil mi ya

Bu kirmizilarin ön yüzü önceden beyazdi simdi siyah yapmışlar ya şundan alsam varya offf yaaaa ya birde varya bir daha andorid telefon alırsam ne olayım yaaa apple haberini gördüm shifdelete nin 2013 çıkan iphone 5s için güncelleme vermiş note 4 2014 çıktı ne andoid 7 verdi ne 8 ne 9 ben ozmn niye alayım ki samsung yakın zman da note 8 de guncelleme vermicek onun da değeri azalacak ama apple iphone 5s guncelleme veriyor adam satacağı zaman bak kardes telefon güncel der Satar yanlis miyim yanlissam özür dilerim ya herkesten özür dilerim
Bu yorumu okuduktan sonra zamaninda babama 5s aldirarak dogru bir karar verdigimi dusunuyorum Apple IOS 12'yi 5s'e verdi Galaxy S4 unutuldu gitti demekki neymis Samsung cihazlarinin arkasinda durmuyor

Son düzenleme:

Webhead

Profesör
Hocam bu zaman da telefon alınmaz ben de alicaktim o kadar konuştuk ettik bakıyorum fiyatlara yani ben o kadar para veremem telefon alınca yine aynı şeyleri yapıcam senin tlfn un saglaMSA bırak alma tlfn
Hocam 2014'ten beri kullaniyorum 5.yilina girecek bana iyi bile dayandi saglamlik derken parmak izi okuyucusu calismiyor ve ios 10.3.5 surumu kullanmama ragmen telefon bazen sapıtıyor telefonumu artık degistirmek istiyorum
SIKTI ARTIK 5s mi kaldı hocam alirim bir tane 2.el temiz 8 4-5 sene rahat kullanirim gönül isterdi ki sıfır alayim fabrikasyon jelatinini kendim sökeyim ama malesef sıfır cok pahali [HIDEPOSTS][/HIDEPOSTS]

Hocam bu zaman da telefon alınmaz ben de alicaktim o kadar konuştuk ettik bakıyorum fiyatlara yani ben o kadar para veremem telefon alınca yine aynı şeyleri yapıcam senin tlfn un saglaMSA bırak alma tlfn
Orta tuş çalışmıyor assistive touch kullaniyorum düşün yani telefonu degistirmek boynumun borcu oldu

Son düzenleme:
stat counter