Bu saatten sonra 7 alınır mı ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

TheTruthHurts

Profesör
Benim de merak ettiğim konu iphone 7 plus jat black almak istiyorum sizce alinir mi hala niye almak istiyorsunuz derseniz rengi için simsiyah birde iphone 7 plus alırsak samsung gibi değil dimi her güncellemeyi bunlarda alıyor

---- Mesajlar birleştirildi ----

Birde iphone 7 jat black Demosu var hepsiburada ne farkı var biliyormusunuz
Fiyat farkı büyük ihtimalle var ama o rengi önermem:

Rengi her ne kadar çok güzel olsa da telefon resmen parmak izi mıknatısı oluyor ve çizilmesi birazcık daha kolay. Apple bile bu renkli telefonlarda kılıf kullanmanızı öneriyor.(evet,kılıf kullanmayan insanlar da var)

Şeffaf bir kılıf kullanacaksan istersen alabilirsin ama mat siyah ta kötü değil.

Efsaneben

Asistan
şeffaf kili kullanırım da şimdi samsung telefonlarına baktım da baya ucuzlama var gibi birde telefon alacaklara tavsiyem tabi yanlış da olabilir ama 12 taksit geliyor bekleyin bence

Inan Yetmen

Profesör
Benim de merak ettiğim konu iphone 7 plus jat black almak istiyorum sizce alinir mi hala niye almak istiyorsunuz derseniz rengi için simsiyah birde iphone 7 plus alırsak samsung gibi değil dimi her güncellemeyi bunlarda alıyor

Birde iphone 7 jat black Demosu var hepsiburada ne farkı var biliyormusunuz
Farkları var. bir yerde restore miydi işte itunesten yapılan bir günelleme ile demo sürümün kaldırıldığını okudum ve içinde kulaklık olmuyormuş. Önermem.
Ben eskiden sanki teknosadaki outlet ürünler diye görmüştüm ama galiba değilmiş.

Efsaneben

Asistan
Farkları var. bir yerde restore miydi işte itunesten yapılan bir günelleme ile demo sürümün kaldırıldığını okudum ve içinde kulaklık olmuyormuş. Önermem.
Ben eskiden sanki teknosadaki outlet ürünler diye görmüştüm ama galiba değilmiş.
Ya hocam s9 plus 4000 iphone 7 plus 4 bin tl ya hangisi daha iyi sence amazon tr amazon kendisi satıyor

capemre

Doçent
bu bütçeye 32 alabilirsin 128 lik zor
Gecen sene 3500 idi 128'lik hocam dedigim gibi ben 128'lik kullanirim hafiza cok önemli benim icin

Apple tarafının son güncellemesi genelde allah belanı versin apple cihazımı s..... ...... dedirtmiştir. Bakalım bu durum 5S içinde böyle olacak mı?
Ben İOS 10.3.5'te bıraktım güncellemiyorum artik eger telefonum 7 ve uzeri olsaydi İOS 11 kullaniyor olurdum Mart 2019'da da İOS 12'ye gecerdim

Apple tarafının son güncellemesi genelde allah belanı versin apple cihazımı s..... ...... dedirtmiştir. Bakalım bu durum 5S içinde böyle olacak mı?
Kesinlikle alınır diyorum.
hocam ben haziran ayindayken iphone 8 istiyordum ama sırf arkası cam diye 5-6 bin tl vermek de istemiyorum yani arkasi cam olmasa da olur.

Son düzenleme:

Efsaneben

Asistan
Aslında suan bende note 4 var yeni telefon aldigim zman yine aynı seyleri yapıcam note 4 bana 10 yıl yeter abarttım ama Türkiye sartları zor ya iphone 7 plus jet black hayalim ama hayırlısı artık

capemre

Doçent
Kesinlikle alınır diyorum.
hocam ben haziran ayindayken iphone 8 istiyordum ama sırf arkası cam diye 5-6 bin tl vermek de istemiyorum
Aslında suan bende note 4 var yeni telefon aldigim zman yine aynı seyleri yapıcam note 4 bana 10 yıl yeter abarttım ama Türkiye sartları zor ya iphone 7 plus jet black hayalim ama hayırlısı artık
yerinizde olsam silver veya gold alirdim siyah bir süre sonra sıkıyor ben 5s space gray kullaniyorum bir sonraki telefonum kesinlikle silver olacak bu arada jet black çizilmeye meyilli bir renk illa siyah alacaksaniz mat siyah almanizi öneririm

İos kullananmaktan memnun iseniz 7 parasını hak etmeyecek bir telefon ancak alınmayacak bir teledon değil. Ben sizin yerinizde olsam bir şekilde 8 alırdım.
Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli mi ?
Apple TR'de 5-6 bin tl bana ne biliyim pek mantikli gelmiyor

İos kullananmaktan memnun iseniz 7 parasını hak etmeyecek bir telefon ancak alınmayacak bir teledon değil. Ben sizin yerinizde olsam bir şekilde 8 alırdım.
Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli
Son zamanki telefon zamlarindan sonra o kadar parayı iphone7`ye vermek bence gereksiz. O fiyata daha iyi telefon bulabilirsin. İos`dan vazgeçemem diyorsan tercih senin veya daha üst iphone modellerine bakabilirsin. 2.el iphone alacaksan batarya ömrünü kontrol ederek al.
ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secenek kalmiyor anlayacaginiz sizce 7 mi alayim yoksa biraz daha kendimi zorlayip 8 mi alayim ?

Son düzenleme:

Leand

Profesör
hocam ben haziran ayindayken iphone 8 istiyordum ama sırf arkası cam diye 5-6 bin tl vermek de istemiyorum

yerinizde olsam silver veya gold alirdim siyah bir süre sonra sıkıyor ben 5s space gray kullaniyorum bir sonraki telefonum kesinlikle silver olacak bu arada jet black çizilmeye meyilli bir renk illa siyah alacaksaniz mat siyah almanizi öneririm

Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli mi ?
Apple TR'de 5-6 bin tl bana ne biliyim pek mantikli gelmiyor

Ben aslinda 8 almak istiyordum ama sırf arkası cam diye ustune eklemek sizce mantikli

ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secenek kalmiyor anlayacaginiz sizce 7 mi alayim yoksa biraz daha kendimi zorlayip 8 mi alayim ?
İnternette o paraya plus satılıyo yani 8plus :)

capemre

Doçent
Son zamanki telefon zamlarindan sonra o kadar parayı iphone7`ye vermek bence gereksiz. O fiyata daha iyi telefon bulabilirsin. İos`dan vazgeçemem diyorsan tercih senin veya daha üst iphone modellerine bakabilirsin. 2.el iphone alacaksan batarya ömrünü kontrol ederek al.
ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secdn
İnternette o paraya plus satılıyo yani 8plus :)
IMG_3901.PNG
IMG_3902.PNG

Administraktör

Profesör

ben baslarda 8 istiyordum ama arkasi cam diye o kadar para vermek de bana anlamsiz geliyor plus deseniz bana ekrani gereksiz buyuk geliyor x deseniz çentiğine ayar oluyorum parasini haketmiyor xs xs max kesinlikle alinmaz ios cephesinde baska secdn

Ekli dosyayı görüntüle 57189Ekli dosyayı görüntüle 57190
İphone alıyorsanız zaten teknik özelliğin pekte bir önemi yoktur. Eğer 8 alırsanız cihazınız 7 ye göre bir yıl daha uzun ömürlü olur.

Efsaneben

Asistan
İphone alıyorsanız zaten teknik özelliğin pekte bir önemi yoktur. Eğer 8 alırsanız cihazınız 7 ye göre bir yıl daha uzun ömürlü olur.
Niye ki teknik özellikleri iyi değil mi iphonun bilmediğim için soruyorum birde birde bu iphone ramlariı niye düşük note 9 6 gm ram var

capemre

Doçent
İphone 7 ios 15'i almaz ama 8 alir biliyorum 4 sene guncelleme destegi veriyor apple cihazlarina ama 7 4100 tl 8 ise 4450 tl 350 tl daha koymaya değer mi ?
Bir de ikinci el mi almaliyim sıfır mı cok kararsiz kaldim

capemre

Doçent
Amazon'dan alinir mi eski kafali imaji cizmek istemem gozunuzde ama hayatimda internetten hic alisveris yapmadim
Tabi amazon turkiye kendisi satıyor jet black yok olsa keşke
ben silver 128 gb istiyorum

Efsaneben

Asistan
Amazon'dan alinir mi eski kafali imaji cizmek istemem gozunuzde ama hayatimda internetten hic alisveris yapmadim

ben silver 128 gb istiyorum
Valla abi ben de internet alinir mi doğru soru ama şimdi diğerleri çok pahalı amazon turkiye amazon un türkiye açılanı birde amazon kendişi satıyor apple garantisi forumdakiler bende daha iyi bilir tabi gidip elden almak daha iyidir herkes göre değişir ama ozmn da biraz daha pahali oluyor

stat counter