Bu LG G6 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Jubei

Doçent
Hocam saçma sapan kouşup milletin kafasını kurcalamayın isterseniz.Bari bir açıklaman olsa.Şu ana kadar hangi LG cihazlarını kullandın merak ettim?LG'nin piyasada adı çıkmış LG kullanmayan dahi bunu söylüyor.G6 sonrasında sıkıntı yok hatta G4'te de belli serilerde sıkıntı çıktı fakat kronik sorun yaşayan kişiler bir hayli alevlenip LG TR piyasasını çökerttier işte:sweatsmile:
En güzelini en sona saklamışsınız. LG TR piyasasını çökerttier :D

Tony Stark

Profesör
En güzelini en sona saklamışsınız. LG TR piyasasını çökerttier:D
Fiyat ve alıcı kitlesi anlamında çökerttiler çökertmesine de bu da insanların işine geliyor işte Bugün 2700-3000 liraya TR garantili V30+,3800-4000 liralara TR garantili G7 ThinQ alabilmek çok güzel bir şey.Dandirik çin firmalarına gideceğine para LG'ye gitsin.

Harnapazade

Doçent
Şu an 2000 TL civarı bütçem olsa G6 2500-3000 arası olsa V30+ alırdım. LG'yi özel yapan şey benim için Türkiyede üst segment telefonlarda sadece LG ve Asus FM Radyo kullanıyor. Asus bi amiralde olması gereken (suya dayanıklılık yok 5Z'de) özellikleri kesiyor o yüzden ben eliyorum.

* G6'ya Oreo güncellemesi geldi yükledim telefon acayip hızlandı, pil ömrü arttı, ayar menüsünü çok güzel yapmışlar, sanal tuşlar artık gizlenebiliyor, Oyuna girince oyun ikonu geliyor ana ekran tuşlarına çeşitli ayarlar sunulmuş, Bellek tasaruffunu kaldırmışlar otomatik yapmışlar gibi gibi daha keşfedemediğim bir sürü şey değişmiş. Baya geç geldi ama beklediğimize deyecek bir güncelleme getirmiş LG.

WellTime54

Profesör
Bende g7 e android 9.0 ı bekliyorum bakalım.yalnız v30+ pil konusunda gerçekten mükemmel poled ekranı sayesinde şuan bile en iyi pil performansına sahip 2 gün rahat kullanırsınız normal kullanan 3.günü bile görür o telefonda o yüzden v40 çıktığında oled ekranla çıkarsa ki çıkacaktır direk g7 den v40 a geçeceğim

stat counter