Bu LG G6 Alınır mı?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

rtakak

Profesör
Daha iyi telefonlar alabilirsin.
G6'ya gelen yeni özellikler var.
Bu etkilese bile daha iyi telefonlar alabilirsin.

Karanlık Lord

Asistan
Ben biraz daha yukselip xz premium almani oneririm ama yukselemem diyorsan nokia 8 ve xz1 cok iyi cihazlar.lg g6 icinse yasadigin yerde evkur varsa ordan al ayni fiyat hemde elden alirsin

Tony Stark

Profesör
Alınır.2000tl seviyesinde çok iyi cihaz.o fiyat bandında orta segment cihazlar dolaşıyor G6 ise geçen senenin amirali.Nokia 8 ve XZ1'e gelince SD835 dışında bir artılarını göremiyorum tabi sizin tercihiniz.

Utku Cabir

Önce O inandı.Sonra Millet inandı. İşte Zafer Anı!
Yönetici
Moderatör
G6 hata olur sadece.

Tony Stark

Profesör
Nasıl bir hata?

bütçem 2k civarı arkadaşlar ona göre önerirseniz sevinirim. Çok fazla aşamam 2 k t
Hocam genel anlamda cihaz ile neler yaptığınızı ve neleri kullandığınızı açıklarsanız daha net cevap verebiliriz.Artı ben G6'nın o fiyatta tam bir f/p ürünü olduğu kanısındayım.G6'da kronik sorun vs. yok hata diyen arkadaşkar neye göre yorum yapıyor 2000tl'ye 2017 amirali daha ne olsun. Nokia 8 ve XZ1'in tasarımları vasat bir kere işlemci dışında bir avantajları yok.Bu cihazlar çıkınca geriye LG G6 kalıyor.Çünkü o fiyat bandı P20 lite gibi cihazlarla dolu

WellTime54

Profesör
Şimdiden geçmiş olsun, Anakart ve Ghost Screen sorunları için Allah sabır versin. :confused2:
Kardeşim bırakın bu işleri ya lg den haberiniz yok konuşuyosunuz 1 hafta önce gittim g7 aldım canavar gibi telefon ghost screennmiş anakartmış 5 sene önce olan şeyler bunlar düzeltti adamlar kendilerini v30+ ta ne arıza gördünüz anlatın bilelim ya g7 i yurt dışından günlerce araştırdım ki g7 de anakartı geliştirdi adamlar lg sizin bildiğiniz o eski lg değil tamam adama g6 tavsiye etmede kalkıpta gs anakart fln da anlatmayın burda bedava yani.

Jubei

Doçent
Kardeşim bırakın bu işleri ya lg den haberiniz yok konuşuyosunuz 1 hafta önce gittim g7 aldım canavar gibi telefon ghost screennmiş anakartmış 5 sene önce olan şeyler bunlar düzeltti adamlar kendilerini v30+ ta ne arıza gördünüz anlatın bilelim ya g7 i yurt dışından günlerce araştırdım ki g7 de anakartı geliştirdi adamlar lg sizin bildiğiniz o eski lg değil tamam adama g6 tavsiye etmede kalkıpta gs anakart fln da anlatmayın burda bedava yani.
Allah sabır versin kardeşim. 😊

WellTime54

Profesör
Âmin inşallah kardeşim, sen 5 sene ileriden gitmeye devam et. 😊
Lg diye konuştuğunuz o g6 telefonunu 1 seneden fazladır sorunsuz kullanan arkadaşım var hatta bi arkadaşta evkurdan gitti aldı bugün.ben her zaman kullandığım telefona bakarım yani bugüne geçmişe değil

Tony Stark

Profesör
Allah sabır versin kardeşim. 😊
Hocam saçma sapan kouşup milletin kafasını kurcalamayın isterseniz.Bari bir açıklaman olsa.Şu ana kadar hangi LG cihazlarını kullandın merak ettim?LG'nin piyasada adı çıkmış LG kullanmayan dahi bunu söylüyor.G6 sonrasında sıkıntı yok hatta G4'te de belli serilerde sıkıntı çıktı fakat kronik sorun yaşayan kişiler bir hayli alevlenip LG TR piyasasını çökerttier işte:sweatsmile:

WellTime54

Profesör
Hocam saçma sapan kouşup milletin kafasını kurcalamayın isterseniz.Bari bir açıklaman olsa.Şu ana kadar hangi LG cihazlarını kullandın merak ettim?LG'nin piyasada adı çıkmış LG kullanmayan dahi bunu söylüyor.G6 sonrasında sıkıntı yok hatta G4'te de belli serilerde sıkıntı çıktı fakat kronik sorun yaşayan kişiler bir hayli alevlenip LG TR piyasasını çökerttier işte:sweatsmile:
Elli kere söledim gene sölüyorum g3 ve g4 te büyük çoğunluğunda sorun oldu benim abim ilk çıktığında g4 aldı onda da yarım saatte 100 den 30 a düşüyodu pili ama bi abimizde 4 yıldır sorunsuz kullanıyo.ve şimdi diyorum ki g6 kullanan kaç kişi gördüm 1 yıldan fazladır sorunsuz kullanıyor.hepsini geçtim benim abim almış g4 sorun yaşammış ben gitmişim g7 almışım körü körüne mi aldım araştırdım inceledim yurt içi yurt dışı sonuç olarak eski sorunların kalmadığını gördümde aldım.şimdi g6 evkurda kredi kartsız peşinatsız 1999 tl e 10 ay taksitle alınıyo böle bi imkan sunmuş g6 amiral gemi bi telefon bu fiyata resmi tr garantili samsung varda ben mi g6 al diyorum.şuan g6 o fiyatla en iyi f/p telefonu.ben g7 kullanıyorum sorun yaşarsam ilk benden duyacaksınız ama ben ağlamam birileri gibi elektronik alet bu servisinide araştırdım geçmişle alakası yok o yüzden diyorum araştırmadan incelemeden görmeden bilmeden nutuk atıp millete çin malı cihaz önermeyin.

stat counter