Bizim Oynadığımız Nfs Değilmiş!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Halktan Biri

Gurular Gurusu
Onursal Üye
Bir de yanlış anlaşılma olmasın, Xubuntu donanımda mucize yaratıp işlemcinin yada ekran kartının gücünü artırmayacak, sadece sistem üzerine daha az yük bindirdiği, kaynak kullanımı daha iyi olduğu için sistem kaynaklarını oyunlara daha çok verebileceksin.
Niye Linux Mint'te olmaz mı ki?

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
+188888888888888888 OMG !
--- Gönderi Güncellendi ---
GNU/Linux'a yeni başlayan yada hiç anlamayan birine Xfce'nin mi tanımını mı yapayım, yoksa dağıtımların mı ? Xubuntu en kolayıma gelen. Ben genelde yazarken karşımdakinin bilgisini bilmiyorsam hiç bilmiyor var sayarım.

Uber

Profesör
[/url][/IMG]

Az önce Nfs-Underground2 oynuyordum.Ulan dedim hayatım boyunca şu oyunu nasıl oynuyormuşum acaba.Ayarlara bir girdim herşey kapalıymış meğersem, hayatım boyunca pikselleri takip edeceğim diye kör olduğum oyun bu değilmiş aslında :) Ayarların ve çözünürlüğün tamamını açtığımda bu manzara ile karşılaştım.Meğerse oyunun grafikleri fena değilmiş lan :) Çok şaşırdım ben hatta baya sandalyeden falan düşüyordum yani :D
--- Gönderi Güncellendi ---
resim kalitesi düşmüş arkadaşlar normalde daha iyi yani bilgisayarınızda varsa deneyin derim :)

Bunu görüp yeni nfs(2015) yi indirdim konsola. Bu arada dediğiniz ayarı eskiden pc ısınmasın diye belli süre sonra kapıyordum. Hayatımda ki en önemli nfs oyunu bu oyun. 2004 di galiba o zamanlar pc de age of empires vs oynuyorduk tüplü ekranım vardı ama seviyordum bilgisayar toplama kasa anakart asus ramların marka bile belli değil :D 60 gb hdd var maus bile iki tuşlu şu 3. tuş olanlara heves ediyoruz bu oyunu oynamak için o kadar uğraştım ki :D pek anlamıyordum da bilgisayardan evde o zamanlar kotalı internet var :D key yanlış yazmışlar kağıda filan 3-4 kere gittim geldim satan yere öff ne günler be

Bence en güzeli Most Wanted,ama ben de ilk defa görüyorum bir an önce oyuna girmek için Enter yapanlardanım.;)

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Burada yazmayı unutmuşum, bazen PS2'mi 1080p dev ekran bir TV'ye bağlayıp NFS2 oynuyorum ve PS2'nin gücü bu dedim :D

Bunu görüp yeni nfs(2015) yi indirdim konsola. Bu arada dediğiniz ayarı eskiden pc ısınmasın diye belli süre sonra kapıyordum. Hayatımda ki en önemli nfs oyunu bu oyun. 2004 di galiba o zamanlar pc de age of empires vs oynuyorduk tüplü ekranım vardı ama seviyordum bilgisayar toplama kasa anakart asus ramların marka bile belli değil :D 60 gb hdd var maus bile iki tuşlu şu 3. tuş olanlara heves ediyoruz bu oyunu oynamak için o kadar uğraştım ki :D pek anlamıyordum da bilgisayardan evde o zamanlar kotalı internet var :D key yanlış yazmışlar kağıda filan 3-4 kere gittim geldim satan yere öff ne günler be
Hocam siz yaşça büyüksünüz benden size birşey sormak istiyorum.Gta San Andreas çıktığında dünyada nasıl bir etki olmuştu?
Siz oynayabilmişmiydiniz ilk çıktığı zaman? :)

GTA Vice City ilk çıktığında oynamıştım 2002 yılı, çok bir etkisi olmadı, abartmanın alemi yok. :D
Ama herkes şuna çok şaşırmıştı, benim çevremdeki tüm insanlar ilk defa hem arabaya binen hem de yürüyebilen oyun görmüştük, bundan önce çıkan oyunlarda ya hep arabaya binilirdi ya da hep yürünürdü. Özellikle o arabadakini dövüp dışarı atıp arabaya binme sahnesini ilk gören herkes çok gülüyordu.

Uber

Profesör
Hocam siz yaşça büyüksünüz benden size birşey sormak istiyorum.Gta San Andreas çıktığında dünyada nasıl bir etki olmuştu?
Evet ! O zamanlar profesyonel olarak oyunlarla ilgilenmiyordum tek amacım eğlenmekti ama Gta SA o zaman grafik olarak oynanış olarak çok farklıydı bana göre mahallede ki spor salonunu bile benimsemiştik kendi ortamımız gibi :)

Ama benim en çok heyecanlandığım o zamanlar dergiler vardı demo disk veriyordu içerisinde birkaç oyunun demosu oluyordu progamer in diskleri beni en çok onlar mutlu ediyordu o disklerde ilk far cry oynamıştım demo beni en çok etkileyen oyunlardan birisi olmuştu. O disklerin bi 10 tanesini saklayabildim :(
Gazete ile veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam o dergi ve diskler

Evet ! O zamanlar profesyonel olarak oyunlarla ilgilenmiyordum tek amacım eğlenmekti ama Gta SA o zaman grafik olarak oynanış olarak çok farklıydı bana göre mahallede ki spor salonunu bile benimsemiştik kendi ortamımız gibi :)

Ama benim en çok heyecanlandığım o zamanlar dergiler vardı demo disk veriyordu içerisinde birkaç oyunun demosu oluyordu progamer in diskleri beni en çok onlar mutlu ediyordu o disklerde ilk far cry oynamıştım demo beni en çok etkileyen oyunlardan birisi olmuştu. O disklerin bi 10 tanesini saklayabildim :(
Gazete ile veriliyordu yanlış hatırlamıyorsam o dergi ve diskler
Evet evet gazete ile, benim tanıdığım bir dostumuzda 20-30 tane vardı galiba hocam :) Abimiz sürekli toplardı böyle hediyeleri küçüktüm hayal meyal hatırlıyorum, gazete bayiisine gidiyordu kuponları vermek için.Tabii biz bu sırada mahallede top oynuyorduk :)

Vice city 1. ve c.m 2001 / 2002 serisi o dönemin efsane oyunlarıydı internet cafede acayip şekilde oynanıyordu benim pc vic city kaldırmıyordu o dönem paso c.m oynardım :D managerlik oyunlarının kralıdır.

Max Payne'i de unutmayın.
Kara bahtlı kem talihli yüreği yaralı kötülerin düşmanı iyilerin dostu adam gibi adam Max Payne :D

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Half Life ilk çıktığında yılın oyunu olmuştu öyle diyim ve hala ben de dahil büyük bir fan kitlesi var.