Bir uygulamayı silmeden devre dışı bırakmam mümkün mü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Ben şimdi whatsappı silmeden devre dışı bırakmak istiyorum. Yani istediğim zaman herhangi bir tekrar giriş, yedekleme falan olmadan açabilmek istiyorum. Ama devre dışı bıraktığımda mesajlar gelmesin hatta iletilemesin. Ayarlara girip uygulamayı devre dışı bıraktım ilk başta olmuş gibi gözükse de ile yaramadı. Bunun başka bir yolu, yöntemi var mıdır. Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum

Byilmaz91

Üyecik
Uygulamayı sil? sonra yükle. Zaten telefon numaran kayıtlı olduğu için hesabın duruyor, tekrar indirince kullanabilirsin tekrardan.

Kararsız23

Doçent
Ben şimdi whatsappı silmeden devre dışı bırakmak istiyorum. Yani istediğim zaman herhangi bir tekrar giriş, yedekleme falan olmadan açabilmek istiyorum. Ama devre dışı bıraktığımda mesajlar gelmesin hatta iletilemesin. Ayarlara girip uygulamayı devre dışı bıraktım ilk başta olmuş gibi gözükse de ile yaramadı. Bunun başka bir yolu, yöntemi var mıdır. Beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum
Tüm grupları 1 yıllığına sessize alın.

İbrahimm.ka

Üyecik
wp den çıkış yapmanız yeterli tekrar girdiğinizde kaldığı yerden devam edecektir.

stat counter