Bir kız neden engeller (whatsap) ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sourena

Doçent
Merhaba abiler ve adminler sorum açık yukarıdaki gibi. Yani aramızda bir bağ oluşmuştu ama öyle ilişki felan asla değil değişik bir bağ onda oluştu mu bilmiyorum ama engellediğine göre öyle bir şey yok onda :( ama ben dost olarak görüyordum ne kadar da sanal olsa. Bir kez önce engellemişti engeli kaldırdı bazen soğuk bazen sıcak davrandı ama olsun baya konuştuk neyse 9 aralıkta engelledi ve ben bir şey yazdım instagram dan sonra mesaj felan atma tamam mı fln dedi ben attım hala bekliyorum....

Danyal Artemis

Üyecik
Yaw hiç kafani yorma kardeşim kadındır diyecek gececen. Kesin vardır bi sebebide kim bilir ne?
Bunlara kafa yorarsan ayvayi yedin

luffiesan

Üyecik
Her şey olabilir günahına da girmek istemem ama emin olamadığı biri vardır belki de. asıla yakınlaştıkça yedek askıya alınır hepimizin yaptığı gibi maalesef.

kmurat

Dekan
Erkek arkadaşı o tipsiz foto'nu gördü ve bir daha telefonunda benden başka erkek görmeyeceğim dedi ve seni zorla engellettirdi.

Aedon

Profesör
Fazla bağlanmamaya çalış, bunlar gelip geçer. 6 yıllık ilişkiyi telefonda bitirdik, 1 yıl arkasından ağladım noldu 7 yılım çöpe gitti. Hayatını yaşamaya bak çünkü onlar öyle yapıyor :)

Bilim birgün herşeyi çözecek ama kadın kısmını asla bu yüzden ne yapsalar bana normal geliyor :D

Ali TEMEL

Profesör
Kardeşim yalnız değilsin, geçenlerde bende dost olarak görüşüyordum birisiyle, bir anda her yerden engelledi :D sadece neden engellediğini anlamadığım için üzüldüm. Mesaj çekip güle güle demek kalır sana :)

_FAUST_

Dekan
Yanlış bir şey söylemişsindir,ya da yanlış bir foto falan paylaşmışsındır.

tipin onun hoşuna gitmemiştir büyük ihtimal. ayrıca her ne kadar yakışıklı olsan da yine karaktersiz erkeklerin etrafında pervane olurlar. suratlarına bile bakmayacaksın bunların boşver. sen de bas engeli gitsin. yüz vermeyene daha çok ilgi gösterirler.

Sourena

Doçent
Arkadaşlar hepinize yorumlar teşekkür ederim. Ama beliki engeli kaldırır :( bu arada fotomu attığım da tipsiz değilsin yok be demişti utanılacak bir şey yok demişti ondan sonra da konuşmuştuk ama işte engelledi adi kız belki kaldırır :D {konu güncellenek]

Aedon

Profesör
Biraz tavsiyelere kulak versen senin için çok daha iyi olucak ama sen bilirsin

godzilla87

Üyecik
sanal ortamda beklentilerini kesinlikle beklentilerin en düşük seviyede olsun. yani okulda 3 sene aynı sınıfta okuduğun biri gibi davranmasını beklemek çok hayalcilik olur.

sosyal ortam, çok fazla kişi ile etkileşime girmenize olanak sağlasa da, aynı şekilde insanların birbirlerine, ürünün sayfasını inceleyip düşündükten sonra beğenmezsem almam havalarına girmesine neden oluyor.

ya da kararsız kaldığı 3 kişiden birisindir, tercihini başkasından yana kullanmıştır.

stat counter