Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Benimkisi şarkıdan ziyade bir melodi, verdiğim linkteki videonun 0:50. saniyesinde başlıyor. İsmini bilen vardır muhakkak, bana da söyleyiverin :D Yardımcı olan/olacak arkadaşlara teşekkürler =)

TBM

Dekan
Dındıdı rıdırın dındıdı rıdırın rı rı rı rı enivey hamfro falan bir metal şarkı vardı, aklımda böyle kalmış :tearsofjoy::sweatsmile:

TBM

Dekan
Dındıdı rıdırın dındıdı rıdırın rı rı rı rı enivey hamfro falan bir metal şarkı vardı, aklımda böyle kalmış :tearsofjoy::sweatsmile:
Biraz dizem(ritim) tutar söylerseniz akla gelebilir ey metalci gardaşlar.

10. Yıl Marşı'nın " egügügügü " diyen kız sesi olmayan versiyonunu arıyorum, teşekkür ederim (abi tam gaza geliyorum marşın sonuna doğru bi kız egügüegüü yapıyor bütün gazım içimde sönüyor)

3:29

sdtttt

Üyecik
merhabalar ceyhun yılmazın bir şiirindeki fın müziğini arıyorum 1 haftadır deli gibi arıyorum lütfen yardım olun bana..
yardımcı olursanız çok sevinirim beyler lütfen ilgilenin bulana kitap göndereceğim şiir kitabı teşekkürler.

patr10

Asistan
benim aradığım şarkıyı bulmak zor hani çocukken bir şarkı duyarsınız ve o şarkının ismini bir yere yazmak veya kaydetmek aklınızdan geçmez benim aradığım şarkıda 2008 2009 tam hatırlayamıyorum bi konser tanıtımı vardı burda türk şarkıcılarda dahil birçok yabancı isim grup vardı neredeyse şarkıların hepsini beğenmişdim o şarkıları dinlemek için hergün akıllı tv de beklerdim
nasıl anlatayım bilmiyorum bi çalgı veya muzik aleti çalabilseydim o şarkıları cover yapabilirdim
sadece tanıtımdakı klipleri hatırlıyorum
şöyle bir klibi vardi bi kadın düşünün şarkı söylerken yüzü rengarenk oluyor gotye nin klibindeki kadın gibi ama bu dahada eski

lazselo

Üyecik
Arkadaşlar bi müzik vardı adını hatırlamıyorum eski bi müzik club tarzı dırıdıt dıt dıt dırıdıt dıt dıt çumayne çume çap çumayne çume çap diye hatırladığım sadece

Gökçe Asena

Profesör
Merhaba arkadaşlar yilardir aradığım bir şarkı var şarkıyı hiç hatırlamıyorum şarkıcıyıda sadece klibi hatırlıyorum hareketli bir klipti. klipte bir zenci bir binanın duvarına montelenmiş bir platformda dans ediyor sokakta ve yer yer hızlı geçişler siyah beyaz bir klipti şarkı hip hop tarzı olabilir ve klipte bolca aksobasık hareketler sıkça yer alıyor biliyorum bulmam imkansız ama yine de şansımı deneyim.

Arkadaşlar bu videodaki:

02:30-02:33 arasında şarkı hangisidir? 1 Aydır arıyorum bulamadım. :D
Video burada çalışmaya izni yok sanırım. Youtube'de izleyin derseniz açılacaktır.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar bu videodaki:

02:30-02:33 arasında şarkı hangisidir? 1 Aydır arıyorum bulamadım. :D
Video burada çalışmaya izni yok sanırım. Youtube'de izleyin derseniz açılacaktır.
Buldum: Feint feat. CoMa –Snake Eyes

Son düzenleme:
stat counter