Bilgisayarımın açabileceği oyunları ve hangi ayarlarda açabileceğini merak ediyorum.

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

dege

Üyecik
Casper Nirvana NB F650 bir laptopum var 8GB ram, i5 8. nesil işlemci, nvidia ekran kardı var internetten adını aratırsanız daha çok bilgi alabilirsiniz. Şimdi bilgisayarımda hangi oyunları ne ayarlarda açabilirim

Görkem Say

Arise, Arise Riders of Theoden! Ride now! Death!
Yönetici
Super Moderator
Dostum hem konuyu açıyorsun hemde bilgisayarın özelliklerini internetten bizim arayıp sana yardımcı olmamızı bekliyorsun. Bir Dxdiag görüntüsü atmak çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Bu mesajı kızmak veya aşağılamak için yazmıyorum yanlış anlama sadece böyle konu açarsan yardımcı olacak kişi sayısı düşecektir doğal olarak. Çözünürlüğüne göre bilgisayarın piyasadaki çoğu oyunu açar oynatır ama düşük ayarlarda ama yüksek ayarlarda.

ForeverPower41

Profesör
Assasint Creed Odysstey : LOW Ayarlar 30 fps (Belki daha düşük)
Forza Horizon 4 : Very Low 30fps
Just Cause 4 : Medium 60 fps
GTA 5 : Normal-High arası ayarlar 60 fps
Pubg Lite: Ulta 60 fps
Kısacası çözünürlük yüzünden bir çok oyunu açar (Low-Ultra).Kesin olarak sormak istediğin bir oyun varsa yazabilirsin.

Luxel

Asistan
Assasint Creed Odysstey : LOW Ayarlar 30 fps (Belki daha düşük)
Forza Horizon 4 : Very Low 30fps
Just Cause 4 : Medium 60 fps
GTA 5 : Normal-High arası ayarlar 60 fps
Pubg Lite: Ulta 60 fps
Kısacası çözünürlük yüzünden bir çok oyunu açar (Low-Ultra).Kesin olarak sormak istediğin bir oyun varsa yazabilirsin.
Forza Horizon 4 30FPS alıcaktır fakat dropdan dolayı kurmanızı hiç önermem full drop girecektir benim bilgisayar bile mediumda drop giriyor.

dege

Üyecik
Dostum hem konuyu açıyorsun hemde bilgisayarın özelliklerini internetten bizim arayıp sana yardımcı olmamızı bekliyorsun. Bir Dxdiag görüntüsü atmak çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum. Bu mesajı kızmak veya aşağılamak için yazmıyorum yanlış anlama sadece böyle konu açarsan yardımcı olacak kişi sayısı düşecektir doğal olarak. Çözünürlüğüne göre bilgisayarın piyasadaki çoğu oyunu açar oynatır ama düşük ayarlarda ama yüksek ayarlarda.
özür dilerim nereden atacağımı bilmiyordum

stat counter