Bilgisayarımda ani fps düşüşleri ve sistem yettiği halde oyunlarda kasma

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar yaklaşık 7-8 ay önce bilgisayar aldım. Donanım arşivi v3 bilenler vardır. Son 3 aydır bilgisayar kendi özelliklerine göre kötü fps veriyor baya düşük yani oyun oynayamıyorum. Driverleri falan kaldırıp yükledim format attım işe yaramadı hala aynı sorun yardım edermisiniz lütfen

utkuversus

The Power Of Dreams
Yönetici
Moderatör
Arkadaşlar yaklaşık 7-8 ay önce bilgisayar aldım. Donanım arşivi v3 bilenler vardır. Son 3 aydır bilgisayar kendi özelliklerine göre kötü fps veriyor baya düşük yani oyun oynayamıyorum. Driverleri falan kaldırıp yükledim format attım işe yaramadı hala aynı sorun yardım edermisiniz lütfen
Nvidianın son sürücüsü değil de bir öncekini dener misinin? Mevcut olanı DDU ile kaldırın.

Kurduktan sonra ne yapmalıyım şimdi kuruyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Denedim oyunda fakat aynı problem fps düşük drop çok az ama

Son düzenleme:
Çakma windows yükledim dün birşey değişmedi. Daha önceden format da atmıştım oda fayda etmemişti düzelmiyor yani :/

Çakma windows yükledim dün birşey değişmedi. Daha önceden format da atmıştım oda fayda etmemişti düzelmiyor yani :/
temiz format başka bir çeşit formattır araştırın bi ve yukarıdaki win isolarından uygun bir tane seçin. çakma winler sorun çıkartıyor zaten...

Cyb3r_K1ng

☪ ϜϓſϞ ☪
Yönetici
Moderatör
Merhaba @Shouto1932
Oyun açıkken çalışan programları kapat. FPS programları da dahil.

stat counter