Bilgisayar gözlüğü kullananlar bakabilir mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
#1
Gözümde herhangi bir problem yok fakat bilgisayar başında durdukça gözlerim kuruyor, kızarıyor bunun için bir arkadaşım bilgisayar gözlüğü önerdi doktora gitmeden bilgisayar gözlüğü alınır mı? Ve faydası olur mu? Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar yazabilir mi? lütfen gözlük önerisi de olur. Teşekkürler.
 
Son düzenleyen moderatör:
Katılım
15 Haz 2018
Mesajlar
13
Beğeniler
0
Puanları
1
Konum
İstanbul
#2
Gözümde herhangi bir problem yok fakat bilgisayar başında durdukça gözlerim kuruyor, kızarıyor bunun icin bi arkadaşım bilgisayar gözlüğü önerdi doktora gitmeden bilgisayar gözlüğü alınır mı ? Ve faydası olur mu ? Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar yazsın lütfen gözlük önerisi de olur. Teşekkürler
Hem kontrol olur. Hem de modüler gözlüklerden alırsın(bilgisayara bakınca mıknatıslı filtreyi takar, kitap okuyuca veya yine çok uzun süre baktığın bir işi yaparken filtreyi çıkarırsın.) Ben de kullanıyorum öneririm.
 
Son düzenleyen moderatör:
Katılım
2 Ara 2018
Mesajlar
3
Beğeniler
0
Puanları
1
#3
Hem kontrol olur. Hem de modüler gözlûklerden alırsın(bilgisayara bakınca mıknatıslı filtreyi takar, kitap okuyuca veya yine çok uzun süre baktıgın bi işi yaparken filrteyi cikarirsin.) Ben de kullanıyorum öneririm.[/QU
Hem kontrol olur. Hem de modüler gözlûklerden alırsın(bilgisayara bakınca mıknatıslı filtreyi takar, kitap okuyuca veya yine çok uzun süre baktıgın bi işi yaparken filrteyi cikarirsin.) Ben de kullanıyorum öneririm.
Pek anlamadim simdi moduler gozluk derken ve kullandiginiz gozlugun modelini yazabilir misiniz ?
 
Katılım
10 Ara 2017
Mesajlar
1,761
Beğeniler
2,100
Puanları
113
Konum
Purgatory
#4
Bir başkasının uyguladığı bu yöntem herkeste aynı olumlu sonucu veremeyebilir. Bunun için bir doktora görünmenizde fayda var. Belki sebepleri farklıdır.
 
Üst
stat counter