Bilgisayar gözlüğü kullananlar bakabilir mi?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Gözümde herhangi bir problem yok fakat bilgisayar başında durdukça gözlerim kuruyor, kızarıyor bunun için bir arkadaşım bilgisayar gözlüğü önerdi doktora gitmeden bilgisayar gözlüğü alınır mı? Ve faydası olur mu? Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar yazabilir mi? lütfen gözlük önerisi de olur. Teşekkürler.

Son düzenleyen moderatör:
Gözümde herhangi bir problem yok fakat bilgisayar başında durdukça gözlerim kuruyor, kızarıyor bunun icin bi arkadaşım bilgisayar gözlüğü önerdi doktora gitmeden bilgisayar gözlüğü alınır mı ? Ve faydası olur mu ? Kullananlar veya bilgi sahibi olanlar yazsın lütfen gözlük önerisi de olur. Teşekkürler
Hem kontrol olur. Hem de modüler gözlüklerden alırsın(bilgisayara bakınca mıknatıslı filtreyi takar, kitap okuyuca veya yine çok uzun süre baktığın bir işi yaparken filtreyi çıkarırsın.) Ben de kullanıyorum öneririm.

Son düzenleyen moderatör:
Hem kontrol olur. Hem de modüler gözlûklerden alırsın(bilgisayara bakınca mıknatıslı filtreyi takar, kitap okuyuca veya yine çok uzun süre baktıgın bi işi yaparken filrteyi cikarirsin.) Ben de kullanıyorum öneririm.[/QU
Hem kontrol olur. Hem de modüler gözlûklerden alırsın(bilgisayara bakınca mıknatıslı filtreyi takar, kitap okuyuca veya yine çok uzun süre baktıgın bi işi yaparken filrteyi cikarirsin.) Ben de kullanıyorum öneririm.
Pek anlamadim simdi moduler gozluk derken ve kullandiginiz gozlugun modelini yazabilir misiniz ?

Bir başkasının uyguladığı bu yöntem herkeste aynı olumlu sonucu veremeyebilir. Bunun için bir doktora görünmenizde fayda var. Belki sebepleri farklıdır.

stat counter