Bataryanızdan memnun musunuz ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

FOM

Profesör
Onursal Üye
Merhabalar.
-Çoğu kullanıcı yeni bir cihaz alırken performansına, tasarımına, kamerasına dikkat edip önem gösterdiği kadar bataryaya da önem göstermeye başladı. Halbuki performansı arttıramazsınız ama bataryayı şarj edip sorunu çözebilirsiniz. Bu durumun böyle olmasına rağmen hâla en önemli tercih sebeplernin başında gelen tercih Batarya.

-Yeni Amiral Gemi telefonlarımızın bataryalarını karşılaştıralım hem yeni cihaz alıcak üyelermize yardımcı oluruz hemde kendi bataryamızın durumunu değerlendiririz...

*İphone 6s: 1715 mAh

*İphone 6s Plus: 2750 mAh

*Htc 10: 3000 mAh

*Samsung S7: 3000 mAh

*Samsung S7 Edge: 3600 mAh

*Lg G5: 2800 mAh

*Note 5: 3000 mAh

*Note 7: 3500 mAh

*İphone SE: 1624 mAh

En iyi pil performansı sunan Amiral Gemi hangisi ?

Son düzenleme:

/xo/

Ready to Rock! °°°
Apple cihazlar ile Android işletim sistemli cihazları bir tutmanız yanlış bence. Apple cihazlar çok fazla kurcalanmadığı takdirde daha iyi pil performansı veriyorlar. 6s plus derim benim görüşümdür.

FOM

Profesör
Onursal Üye
Apple cihazlar ile Android işletim sistemli cihazları bir tutmanız yanlış bence. Apple cihazlar çok fazla kurcalanmadığı takdirde daha iyi pil performansı veriyorlar. 6s plus derim benim görüşümdür.
Düşüncenize saygı duyuyorum.
Ben şahsen öyle düşünmüyorum 6s plus kullanıcısıyım yoğun kullanımda bugün 4.30 saat aldım. Android de artık eskisi gibi kullanmayınca çok fazla şarj gitmiyor apple da aynı kullanmayınca 2-3 gidiyor o yüzden karşılaştırılabilir şahsi fikrim.

/xo/

Ready to Rock! °°°
Düşüncenize saygı duyuyorum.
Ben şahsen öyle düşünmüyorum 6s plus kullanıcısıyım yoğun kullanımda bugün 4.30 saat aldım. Android de artık eskisi gibi kullanmayınca çok fazla şarj gitmiyor apple da aynı kullanmayınca 2-3 gidiyor o yüzden karşılaştırılabilir şahsi fikrim.
Şahsen telefonumda whatsapp, snapchat, facebook, facebook messenger, vine, Tapatalk, Spotify ve sayamadığım kadar arkada çalışan program mevcut ve Z2 ile 1.5-2 saat arası süre alıyorum. P9 ile 2 buçuk saat. Iphone 6 ile 2 saat ekran süresi alıyorsam gecenin bir saatinde takıyorum şarja. Telefon manyağı biri değilim, sürekli kurcalamam.

Bana göre s7 Edge
Note 7 ne kadar iyi yazılımla s7 edgeye göre batarya dostu denilse bile o ekran ve kalem yazılımı s7 edgeyede göre fazla şarj yemesini sağlıyor artı aradaki 100 mah batarya farkı bile etkiler diye düşünüyorum.
S7 kullanıyorum en az 4 saat en fazla 6 saat kullanım süresi aldım bunun yüzde 50si en azından hatta 60-70inde wifi ile sürekli veri çekiyorum youtube neden dizi izlemek olsun Chrome ve kendi tarayıcısı ile forumda gezmek olsun ( kendi tarayıcısı da chromede öyle batarya yiyorku ekranı yüzde 35 gibi bir parlaklık ta kullanırsan ekranın önüne geçtiği oluyor.
Açıkçası memnunum ama daha iyi olabilirdi. Note 7 nin yazılımı gelince dahada düzeleceğini düşünüyorum hiç olmadı şarj edemeyeceğim durumlarda ekranı hdye veya full hd ye çeker kullanırım.

umutaker

Üyecik
Samsung A3 kullaniyorum bi nette gezineyim dedim şarj yuzedesi gözümün önünde anlik düşen benzin ibresi gibi düşüyor . Nasıl memmun olayım

stat counter