Babamla Aramı Düzelteyim derken daha çok bozuyorum sanırım...

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

crow88

Profesör
1-bazı konuları her ne kadar sana anlatsak bile,baba olmadan,yaşamadan anlayamazsın
2-anladığım kadarı ile maddi yönde güzel imkanlara sahipsin(buda seni zamanla bunaltır)
3-derslerine çalışman güzel,ama bilgisayara kendini kaptırma,sosyal hayata takıl,spora git
4-roman al oku
5-babana kızma ,o da kendince yaşamış olduğu ,iyi kötü tecrübelerine göre sana ,yardımcı olmaya çalışıyor.
6-babanla anlaşamaman gayet normaldir,gelişme çağındasın,ister istemez kendini ispatlamaya çalışıyorsun
7-zamanla hepsi düzelir,sabırlı ol
8-Arkadaş ortamı edin(yiyici,menfeatçi arkadaşlara dikkat et,seni kullanmaya çalışanlarında tezgahına gelme :))

DisLoWiNN

Asistan
1-bazı konuları her ne kadar sana anlatsak bile,baba olmadan,yaşamadan anlayamazsın
2-anladığım kadarı ile maddi yönde güzel imkanlara sahipsin(buda seni zamanla bunaltır)
3-derslerine çalışman güzel,ama bilgisayara kendini kaptırma,sosyal hayata takıl,spora git
4-roman al oku
5-babana kızma ,o da kendince yaşamış olduğu ,iyi kötü tecrübelerine göre sana ,yardımcı olmaya çalışıyor.
6-babanla anlaşamaman gayet normaldir,gelişme çağındasın,ister istemez kendini ispatlamaya çalışıyorsun
7-zamanla hepsi düzelir,sabırlı ol
👍🏻

baban hakklı lise senin için daha önemli olmalı en az lise bitir ki iş bulman kolaylaşsın lise mezunu olmazsan iş bulmak çok zor

K8GERSKY

Asistan
Sakın yanlış anlama baştan belirtiyorum. Tam ergenlik zamanındasın. Duygusal olman, çabuk sinirlenmen, kimsenin seni anlamaması vb. şeyler o dönemlerde olur. Tam sınav zamanındasın, biraz dişini sık güzel bir yere gir. Yaz tatilinde konuşursun, karneyi koyarsın masanın üstüne şu şu liseye girdim dersin aslanlar gibi açarsın oyununu oynarsın.

stat counter