Az kalsın ölüyordum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

-Emirhan Türk-

Doçent
Motorla sakin sakin 70'le giderken sağ tarafa dönecektim,itin biri de dönecekmiş,ben zaten sağ şeritten dümdüz sağa dönecektim,sol şeritten önüme kırıp yavaşladı,aslında ona çarpsam yavaşça düşerdim,panik yapıp sağa kırdım ve yolun sağından aşağı düştüm.Kafamda kask olmasa kesin öteki taraftaydım,ayağım incildi ve eşofmanım egzozdan paramparça oldu,eridi.Şerefsiz adam yanıma gelip bişeyin var mı bile demedi,bastı gitti.Yani diyeceğim kendinize dikkat edin,öküzler çok.

Elbruz46

Rektör
Geçmiş olsun. Kimse bile isteye kaza yapmıyor ya da kazaya sebep olmuyor. Trafik milyon bilinmezli bir denklem.

rise of ox geçmiş olsun öküzler her yerde geçen 3 yaşında çocuğu ezmiş kamyonetli öküzün bir...

Constantin87

Doçent
Motorla sakin sakin 70'le giderken sağ tarafa dönecektim,itin biri de dönecekmiş,ben zaten sağ şeritten dümdüz sağa dönecektim,sol şeritten önüme kırıp yavaşladı,aslında ona çarpsam yavaşça düşerdim,panik yapıp sağa kırdım ve yolun sağından aşağı düştüm.Kafamda kask olmasa kesin öteki taraftaydım,ayağım incildi ve eşofmanım egzozdan paramparça oldu,eridi.Şerefsiz adam yanıma gelip bişeyin var mı bile demedi,bastı gitti.Yani diyeceğim kendinize dikkat edin,öküzler çok.
Geçmiş olsun umarım tekrarını yaşamazsınız ülkemiz de trafik başlı başına bir sorun iken 2 teker üzerinde düşünemiyorum sizlerde ki iyi cesaret.

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Ne kadar dikkatli ve temkinli olsan da, bazen kaza başa gelebiliyor, ya da gelip buluyor. Anladığım kadarıyla çok bir hasar yok! Allah bundan kötüsünü yaşatmasın bununla kalsın; geçmiş olsun.

stat counter