ATX kasa fanı tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Arkadaşlar merhaba

Kasam NZXT S340 elite bütçem 200 TL kasa fanı almak istiyorum.Sessiz ve performanslı olması yeterlidir.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Anakart ve ramlarda var rgb ama rgb li fanlar cok pahali ayni kalitede rgb siz olursa daha ucuz olur belki

Siparis ediyorum o zaman son olarak fan soketleri ve yönleri hakkinda yardimci olursaniz cok memnun olurum.anakartim msi z370 tomahawk fanlari direk anakartin ustunde bulunan sys fan soketlerine takmam gerekiyor degilmi ? Cpu sogutucu corsair h45 pompanin ve fanini kablolarini nereye takmam gerekiyor? Kasam nzxt s340 elite radyatoru ön kismami ustemi taksam daha performansli olur su anda kasa icerisinde cikan 2 adet fan bulunuyor 14cm ve 12 cm

utkuversus

The Power Of Dreams
Yönetici
Moderatör
Siparis ediyorum o zaman son olarak fan soketleri ve yönleri hakkinda yardimci olursaniz cok memnun olurum.anakartim msi z370 tomahawk fanlari direk anakartin ustunde bulunan sys fan soketlerine takmam gerekiyor degilmi ? Cpu sogutucu corsair h45 pompanin ve fanini kablolarini nereye takmam gerekiyor? Kasam nzxt s340 elite radyatoru ön kismami ustemi taksam daha performansli olur su anda kasa icerisinde cikan 2 adet fan bulunuyor 14cm ve 12 cm
Pompaya ayrı bir pump girişi varsa takın yoksa sys fan portuna takın. Kasa fanınıda bir sys fana takın.

honline

Profesör
Sen ne yaptın bir kasa fanına 200 Tl ne demek yazık israf işlemci fanı olsa hadi neyse diyeceğim. Al 20, 30 liralık sessiz çalışan bi fan işini görür.

stat counter