Asus VP228H Tavsiye

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

asas3239

Üyecik
merhaba arkadaşlar Asus VP228H almayı düşünüyorum 640 tl vatanda ama internette çok sallanıyor gibi yorumlar var. Önerir misiniz uzun kullanım için ve alırsam hangi kablo ile kullanmam gerek hangi giriş dvi mi hdml mi vga mı @Cyb3r_K1ng @

asas3239

Üyecik
Peki hocam şimdi bu monitörden ziyade bu daha iyi mi olur diyorsun 700 tl bütçem var malum Yen’i sistem topladım çok param kalmadı. @FRosa sen ne dersin

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Peki hocam şimdi bu monitörden ziyade bu daha iyi mi olur diyorsun 700 tl bütçem var malum Yen’i sistem topladım çok param kalmadı. @FRosa sen ne dersin
Katılıyorum. Yalnız ekran kartınız nedir?

asas3239

Üyecik
NVIDIA GeForce GTX 1050Ti Hocam almışken iyi birşey alıyım diyorum en fazla 700 TL’ye kadar.
--- Gönderi Güncellendi ---
Katılıyorum. Yalnız ekran kartınız nedir?
NVIDIA GeForce GTX 1050Ti Hocam almışken iyi birşey alıyım diyorum en fazla 700 TL’ye kadar.

Frosa

Dwayne Rock Johnson

asas3239

Üyecik
İkisinin arasında pek fark yok. Hangisini beğeniyorsan onu alabilirsin. :)
Hocam ikisinin arasında fiyat farkı var :)
Benq=802TL
Asus=699TL
AOC:655 TL
:)
Beğenmekten ziyade bana sunacağı kaliteli görsellik ve performans önemli hocam :) Bu konuda en çokta size güveniyorum

Frosa

Dwayne Rock Johnson

asas3239

Üyecik
Ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı... Bence kozmetik açıdan Benq çok daha iyi. Yalnız AOC'u boyutundan ve ergonomisinden dolayı elemenizi tavsiye ederim. Ayrıca şuradan yorumlardan fikir sahibi olabilirsiniz:
Asus VS248HR 24" 1ms (Analog+DVI+HDMI) Full HD Oyuncu Led Fiyatı
BenQ RL2455 24" 1ms (Analog+DVI-D+2xHDMI) Full HD Oyuncu Fiyatı
Dediğim gibi dış görünüşü değil de performans ve özellikleri benim için daha önemli sanırım asusa karar kıldım yarın gidip mediamarktan alacağım. Oldukça olumlu ve güzel yorumlar var :) Sizde asus kullanıcısı olduğunuza göre zaten sormam dahi anlamsız :) Peki son bir sorum var ben bu monitörü aldım hangi kablo ile kullanmalıyım hangi girişiyle yani

Ömer Canbaz

ShiftDelete.Net
Onursal Üye
Dediğim gibi dış görünüşü değil de performans ve özellikleri benim için daha önemli sanırım asusa karar kıldım yarın gidip mediamarktan alacağım. Oldukça olumlu ve güzel yorumlar var :) Sizde asus kullanıcısı olduğunuza göre zaten sormam dahi anlamsız :) Peki son bir sorum var ben bu monitörü aldım hangi kablo ile kullanmalıyım hangi girişiyle yani
Bence de Asus daha iyi.

Frosa

Dwayne Rock Johnson
HDMI kablosunu kullanın. Zira bende HDMI kullanıyorum. Kullandığım monitör Asus VG245H modeli.

Frosa

Dwayne Rock Johnson
Hocam yaptım meğer on/off tuşunun yanında entera benzeyen birşey varmış onunla giriş seçebiliyormuşuz :D ama menüden oyun ayarları için önerilerinizi ileride ki zamanlar da alabilirim :)
Ha evet ilk başta bende şaşırdım.:D Görüntü giriş seçeneklerinden seçince oldu. Siz HDMI ile kullanıyorsunuz değil mi? Ana menü görüntüleri benim ile farklı olabilir. Ben birazdan atacağım. Ayrıca ayarlardan Türkçe yapın OSD menüsünü. Varsayılan İngilizce geliyor... Sizde atın bakalım.

asas3239

Üyecik
Ha evet ilk başta bende şaşırdım.:D Görüntü giriş seçeneklerinden seçince oldu. Siz HDMI ile kullanıyorsunuz değil mi? Ana menü görüntüleri benim ile farklı olabilir. Ben birazdan atacağım. Ayrıca ayarlardan Türkçe yapın OSD menüsünü. Varsayılan İngilizce geliyor... Sizde atın bakalım.
Türkçe yok bende maalesef her dil var ama türkçe yok :(

stat counter