Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

honline

Profesör
13.000 TL ye x marka buzdolabının en ucuz modelinden kaç tane ediyorsa o kadar alsam 25 seneden fazla buzdolabı ihtiyacımı giderir.

Fatihhhhh7878

Üyecik
Eğer bir dost tavsiyesi dinlersen BEKO SME 8550 derin sonduruculu buz dolabını tavsiye ederim hem de büyük bir şiddetle. Neden derseniz 550 lt hacim hem ucuz hemde yer yüzündeki bütün dolaplardan kaliteli ve içi çok geniş. Arkadaşlar dolap alacaksanız bütün buzdolabı tamircileri ve servizleri bu dolabı şiddetle tavsiye ediyor ben şarkta burda köyde ve babam gilde sadece bu dolabı aldım ve 4 tane aldım yine buzdolabı alacak olsam can atarak bu dolabı alırım

Son düzenleme:

kaanm55

Dekan
Arçelik bulaşık makinesi kullanıyoruz electrolux 15 yıl götürüp pes etmişti. Malzeme kalitesi falan berbat ama iş görüyor.

--ProofStriker

Profesör
Kusura bakmayın ama en fazla 2 sene kullanacağı telefona 9 bin ₺ veren adam bi zahmet 10-15 sene kullanacağı buzdolabına da 13 bin ₺ versin. Bu güne kadar çoğu beyaz eşyaları kaliteli aldırdım aldırmaya çalıştım. Elektronik olan her şey şans işi evet ama kalitenin mekaniğin tesadüfü şansı olmaz kesinlikle.

stat counter