Aliexpressteki black friday sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Bugrasen44

Üyecik
Arkadaşlar merhaba, ben aliexpressten yaklasik 15 gün önce kalem sipariş ettim ama son 5 gündür aliexpressin takibinde "menşe ülkesinden yola çıktı" diyor ve 17track ve ptt de de aynı şey yazıyor normal mi, ne zaman gelir veya gelişmeler mi yazılmìor? Cevaplarsanız sevinirim

rubarovan21

Doçent
Arkadaşlar merhaba, ben aliexpressten yaklasik 15 gün önce kalem sipariş ettim ama son 5 gündür aliexpressin takibinde "menşe ülkesinden yola çıktı" diyor ve 17track ve ptt de de aynı şey yazıyor normal mi, ne zaman gelir veya gelişmeler mi yazılmìor? Cevaplarsanız sevinirim
Bir süre beklemen gerekiyor. Benim Kasım ayının 11'inde sipariş vermeme rağmen, Aralık ayının 3'ünde anca türkiyeye giriş yaptı. Aldığın ürünü bilemiyorum fakat, alınan ürünün gelmeme ve kaybolma ihtimalleri de olabiliyor. Elinden gelen tek şey beklemek olacaktır. Takip edeceksin sürekli olarak. AliExpress'in sitesinde de sana bir süre veriyorlar o süre içinde vazgeçersen para iadesi alabiliyorsun. O süreyi geçmeden 1 hafta 10 gün önce de gelmemişse eğer pahalı bir şeyse para iadesi iste, değilse beklemeye devam et.

faraday43

Üyecik
aliexpresten ayarlı numaralı gözlük almak istiyorum.fakat alamıyorum tarif edermisiniz.

stat counter