AliExpress Rehber ve Ürün Tavsiyeleri [Ana Konu]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
uzun süredir microsoft intellimouse 1.1 almayı düşünüyorum buradan ama güvenemiyorum işte hem dolar da yüksek :/

Uber

Profesör
uzun süredir microsoft intellimouse 1.1 almayı düşünüyorum buradan ama güvenemiyorum işte hem dolar da yüksek :/

biraz bekle ürün pahalı ürün dolar kuru düşmesi sonucunda uygun alınabilir 50 liraya otomatik saat aldım gelmez dedim geldi :D

yucesezar

Yasaklı
Yasaklı
biraz bekle ürün pahalı ürün dolar kuru düşmesi sonucunda uygun alınabilir 50 liraya otomatik saat aldım gelmez dedim geldi :D
çok büyük şeyler almadım buradan anahtarlık,telefon kılıfı,falan filan bazen bir sipariş gelmiyordu ben sipariş etmeye devam ediyordum bütün siparişler toplu olarak geliyordu elime :D iş birazda ptt'de bitiyor onlarda pek sallamıyor.

Uber

Profesör
çok büyük şeyler almadım buradan anahtarlık,telefon kılıfı,falan filan bazen bir sipariş gelmiyordu ben sipariş etmeye devam ediyordum bütün siparişler toplu olarak geliyordu elime :D iş birazda ptt'de bitiyor onlarda pek sallamıyor.
aynen en son alışveriş de ama benim sisteme girilmeden elime ulaştı ürün :D aliexpress de yolda görünüyordu :D

Uber

Profesör
Ürün linki : Tahmini Teslimat Zamanı

Manyetik şarj kablosu. Bu kablo sayesinde bozulma ihtimali olan şarj girişini minimum yıpranma ile kullanıyoruz kablo ucunda ki ilk parçayı micro usb girişimize takıyoruz ve sürekli orada kalıyor kablonun birleşme kısmında ki manyetik soketler sayesinde rahatlıkla şarj edebiliyoruz

biz bu kablo ile telefon platformunu birleştirip kablosuz şarj standı benzeri bir çalışma yapmıştık güzel oluyor.

Uber

Profesör
Şarj kablolarında, uzun tercih etmenizi tavsiye etmem. Şarj kablosu ne kadar kısa olursa şarj o kadar sağlıklı ve hızlı oluyor.
3 metre kullanıyorum konsol kolunda ve tablette fazla bir direnç kaybı yok kaliteli olursa tabi hızlı şarj için 1.5m standart bence

Simsizz1905

Yasaklı
Yasaklı

Lazzz

Rektör
Siparişi Türkiye'de PTT taşıyacakmış ayvayı yedik... Türkiye dağıtımını yurtiçi yapsa iyiydi.

Ahbârî

Dekan
burda her paylaşılan linkte tahmini teslimat zamanı yazmasının nedeni ne? yani içeriği görmek için tıklamak gerekli hep.
--- Gönderi Güncellendi ---
Siparişi Türkiye'de PTT taşıyacakmış ayvayı yedik... Türkiye dağıtımını yurtiçi yapsa iyiydi.
kaç zamandır ptt taşıyor.

Lazzz

Rektör
burda her paylaşılan linkte tahmini teslimat zamanı yazmasının nedeni ne? yani içeriği görmek için tıklamak gerekli hep.
--- Gönderi Güncellendi ---

kaç zamandır ptt taşıyor.
Yurtiçi kargo taşımış bazı arkadaşlarınkini, neyse ki takipli kargo yaptırdım en azından nerede olduğunu görürüm, bizim burada ptt biraz sorumsuz.

Ahbârî

Dekan
Yurtiçi kargo taşımış bazı arkadaşlarınkini, neyse ki takipli kargo yaptırdım en azından nerede olduğunu görürüm, bizim burada ptt biraz sorumsuz.
mesele ptt değil sadece. takipsiz gelen kargolarda direk alıcıya teslim etme şartı yokmuş. haberde vermiyorlar. gelip dış kapıya, posta kutusuna vs bırakıyorlar en fazla. bir tane gelen ürünüm öyle oldu. kutusu açılmış, ürün alınmış, geri posta kutusuna atılmıştı. artık kim yaptı yapmadı bilmiyorum.

konuyu açan arkadaş aslında ilk sayfaya ekleyebilir. 1 dolar daha verip takip kodu seçmek daha mantıklı. ürünü garantiye alırsınız.

stat counter