A9 TV 21 Mart'ta Yayında! A9 TV Frekans Bilgileri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


AliA

Guru
Onursal Üye
Katılım
29 Haz 2007
Mesajlar
64,943
Puanları
0


[video=dailymotion;xgxr9x]http://www.dailymotion.com/video/xgxr9x_a9-tv-21-mart-ta-yayina-bayliyor_news[/video]

Harun Yahya (Adnan Oktar) grubu, yeni bir tv kanalının açılması için çalışmalar başlatmıştı. Bu çalışmalar sonunda yeni kanal, "A9 TV" adıyla yayın hayatına başlayacak.

21 Martta yayın hayatına 'Merhaba' diyecek olan A9 TV'nin kuruluş amacı şöyle açıklandı:

"A9, insanlar arasında sevgi, adalet ve dayanışma anlayışını inşa etmek üzere yolla çıktı ve Temel Yayın Politikası, Türk-İslam ahlakının birleştirici üslubuyla, Türkiye’de ve Dünya’da barış ortamının yerleşmesine hizmet etmek.

A9, insanlar arasında sevgi, adalet ve dayanışma anlayışını inşa etmek üzere yola çıktı ve Temel Yayın Politikası, Türk-İslam ahlakının birleştirici üslubuyla, Türkiye’de ve Dünya’da barış ortamının yerleşmesine hizmet etmek üzerine kuruldu. Dolayısıyla her programda, her belgeselde ve akla gelebilecek her türlü yayında bu politika açıkça hissedilecek.

A9, bilimsel gelişmeleri yakından izleyecek, bunları ideolojik kirlenmelere izin vermeden, en anlaşılır ve doğru şekilde aktaracak, bu sayede insanlarımız, daha önce fark etmedikleri muhteşem gerçeklerin keyfini sürecektir.

A9 yayınları ile, Türkiye’deki sayısız TV kanalına da örnek teşkil etmek ve sorumlu yayıncılık anlayışında bir çığır açmak amaçlanmaktadır. Yalandan, saptırmadan, diretmeden ve kavgalardan uzak, akılcı, yapıcı ve uzlaştırıcı üslubuyla, yayıncılık ile güzel ahlaka has değerleri birleştirecektir.

A9 şunu savunmaktadır; Türk-İslam ahlakı ve bunun getirdiği büyük dayanışma ruhu, dünyayı, daha önce benzeri görülmemiş bir mutluluk ve refah düzeyine çıkaracaktır.

A9, yapacağı yayınlarla, Türkiye’nin muhteşem geleceğini hazırlayan sembol kanallardan biri olma iddiasındadır."

A9 Frekans: 12525 V 30000

A9
 
Üst
stat counter