40 Gün Toplu Su Mücadelesi 2[Tamamlandı]

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Son düzenleme:

Usain

Profesör
Yasaklı
Edit : Konuya istinaden bu gibi görseller pek uygun değil ama bu konu sayesinde kahvaltıda içtiğim çayı bıraktım; bazen yemek üzerine çay içiyorum yada misafirlik ve muhabbet ortamlarında bir bardak.
Mücadele bitti. 40 günlüktü. Yani artık çay fotoğrafı atabiliriz. :D Ama su içme alışkanlığı kazandırdıysa ,ki bana kazandırdığını düşünüyorum, amacımıza ulaştık demektir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Neler değişti sizde 40 günde peki? Ben 6 kilo aldım siz su içerken :)
Başlarda cildi açar gibi oldu ama sonra yerinde saydı. Kilo almadım. Daha sağlıklı hissediyorum ve su içme alışkanlığı kazandım.

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
Mücadele bitti. 40 günlüktü. Yani artık çay fotoğrafı atabiliriz. :D Ama su içme alışkanlığı kazandırdıysa ,ki bana kazandırdığını düşünüyorum, amacımıza ulaştık demektir.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başlarda cildi açar gibi oldu ama sonra yerinde saydı. Kilo almadım. Daha sağlıklı hissediyorum ve su içme alışkanlığı kazandım.
Katılıyorum 3-4 litre su içiyorum artık günlük susuz durmuyorum kilo verdim baya 75 kg oldum daha sağlıklı hissediyorum kendimi.
Amacımıza kesinlikle ulaştığımızı düşünüyorum, tekrar mücadele yapılırsa ben kesinlikle varım :)

Drangleic

Profesör
Belki kimse inanmayacak ama ben gerçekten sudan başka bir şey içmiyorum. :D Çay asla içmiyorum hiç sevmem ve diş sararttığını düşünüyorum aynı şekilde kola da asidi yüzünden rahatsız ediyor 1 ay boyunca sudan başka bir şey içmediğim kesinlikle oluyor seriyi bozan da ya ayran olur yada arkadaş ortamında zorla içecek ısmarlayanlar :D

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Kırk gün sadece bir sınavdı, tamamlandı, tüm katılmcılara teşekkürler; bence önemli olan bunu alışkanlık haline getirip hayatın diğer zamanına yayabilmek. :)

Lauren

Asistan
Benim de farklı sayılmaz. Su haricinde pek içecek tüketmiyorum.
Düzenli su tüketmeye başladıktan sonra cildimde bariz şekilde fark ettiğim şey cildimin pürüzsüzleşmesidir ki sağlık açısından yararları yadsınamaz. Etkinliğe katılamasanız bile güne yayarak yeterli miktarda su tüketmenizi tavsiye ederim. :)

coca-cola zero olmazsa pepsi max olmazsa olmazım sigara idi esas olmazsa olmazım o olmasada olur oldu.

stat counter