3D MAX Kurs Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

enginkocabas

Üyecik
3 arkadaşımla ankarada vektörel bilişime kayıt olduk.grup indiriminden faydalandık.halen gidip geliyoruz 3dmax ı bukadar hızlı ve detaylı öğreneceğimizi sanmıyorduk.oldukça memnun kaldık.düşünen arkadaşlara tavsiye edebiliriz

leylaley

Üyecik
iyi forumlar herkese, bende mimarlık bölümündenim ve eğitimi ankarada vektörel bilişimde tamamladım.çok faydasınıda gördüm.

Bilgen1

Üyecik
merhaba arkadaşlar eğitim alalım tabiki ama kurslarda var burada tecrübeli arkadaşlar yazmışlar peki sadece 3d max yeterlimi? yanında ek programlar da olmalımı merak ediyorum ve eğitmende önemli benim benim için.tanışmak ve görmek isterim açıkcası

leylaley

Üyecik
merhabalar, sadece 3d max yeterli değil tabiki ilerletebilmek için ek programlar kullanmanız gerekiyor.3d max le birlikte photoshop bilmek de gerekli aynı zamanda ben premier kullanıyorum ve tabiki vray kullanıyorum.Bunların eğitimini Vektörel bilişimde aldım.

ham_di

Üyecik
merhabalar, mimarlık son sınıf öğrenciyim fakat programlar konusunda eksiklerim olduğu fark ettim birkaç iş görüşmesi de yaptım ama autocad i ve maxi biliyor olmam gerekiyor autocad bilgim var ama max zayıf maalesef geliştirmek için şuan araştırma yapıyorum tavsiyelerinize göre kurslarla gidip görüşücem.

cinarr

Üyecik
merhaba, iç mimarım yeni mezun oldum okul döneminde eğitim aldım vektörel bilişimden düşünenlerede tavsiyemdir.

ham_di

Üyecik
merhaba, bir kaç gün önce araştırma yaptım bir kaç firma var telefonda görüştüğüm ve bilgi aldığım, bazıları telefonda çok iyi bilgi verdi bazıları da sadece geçiştirdi, eleme yaptım içlerinden ve aklımda kalan vektörel bilişimdi görüşmeye de gideceğim yakın zamanda.

zey.can

Üyecik
Merhabalar, ankara da ciddi anlamda bu işi eğitim amaçlı yapan bir kurum arıyorum. Özel ders almaya kalktım fakat gerçekten büyük sıkıntılar yaşadım. Eğitim alan arkadaşların tavsiyeleri önemli benim için gerçekten çözmem gerekiyor artık.Şimdiden teşekkür ederim.

ham_di

Üyecik
selam arkadaşlar. evet bende araştırma yapıyorum bahsettim sizede ancak müsait oldum yarın için randevu aldım gidip görüşücem vektörelle tabi ayrıntıları yazarım yine ortam kadar eğitmende önemli benim için ki eğitim almak isteyen herkes önce güven duymak istiyor.

zey.can

Üyecik
3D Max için araştırma yaptım ve vektörel bilişime kayıt oldum. Benim için en iyi olanı bulduğuma inanıyorum çünkü her şey o kadar açıklayıcı ki, eğitmenle görüşüyorsunuz sınıf da derse giriyorsunuz, öğrencilerle görüşme imkanınız var o nedenle şuan içim rahat.

serenkskn

Üyecik
merhabalar,bende 3d max eğitimi aldım ve gerçekten çok memnun kaldım. Eğitim için tercihim ankarada vektörel bilişim oldu.kesinlikle hem kurum hem eğitmen beklentilerimi fazlası ile karşıladı. tavsiyemdir düşünenler için.

Arkadaşlar merhaba,
Ankara 'da en iyi 3ds Max Kursu veren firma, dördüncü ve son olarak gittiğim "İki Çizgi" diğer adı "Arge Kariyer-3ds Max Kariyer" dir.
3ds Max kursu seçerken değerlendirme kriterleriniz, size kursu verecek hocanın başarıları nelerdir ? Hangi firmalara render almış varsa render lara bakın kalitesi nedir ? Hocanın render kalitesi size verebilecekleri hakkında çok bilgi veriyor. Bilmediği yazılımı size öğretemez değil mi ? "3dsmaxkariyer" hocaları ile arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşımın çalıştığı firmanın renderlarını almışlar inanın bilgisi olmayan bir insan render mı fotografmı ayırt edemiyor. Bende ayırt edemedim en başta. Sonra bu renderı alan hocalardan rica ettim sizden eğitim almak istiyorum diye. Çünkü asıl işleri 3ds Max kursu vermek değil, firmaların renderlarını yapmak. Boş vakitlerine uygun bana bir program uyguladılar. Yaklaşık 40 saat sürdü eğitim ve ücret olarak 10.000tl ödedim kursta bana birde çok güzel bir 3ds max arşivi hediye ettiler. Biraz pahalı olduğu doğru ancak buradan önceki 3 kursa da toplamda o paranın fazlasını vermiştim zaten. Bilge Adam, İki Teknik, Vektörel Bilişim bu üçünde zaten yaklaşık 250 saatim gitti boşu boşuna verdiğim paralara değil boşa geçen zamana üzülüyorum. Ayrıca kendinizi aptal hissediyorsunuz öğrenemeyince. Neyse arkadaşlar kısaca bazı kurslar vardır sertifika önemlidir özellikle Meb Onaylı sertifika. Ancak 3ds Max, Solidworks vb. bu programlarda alacağınız yada aldığınız sertifika hiçbir şeye yaramaz. Meb Onaylı sertifikaya ihtiyacınız varsa herhangi bir kursa gidin. Ancak ben 3ds Max te güzel renderlar almak istiyorum diyorsanız mesleği eğitim kurumu değil,mesleği firmalara projeler üreten kişi yada kurumlar olsun çünkü eğitim kurumları 3ds max kursunu ticarete dökmüşler ne yazık ki tabi hocalarının bilgisizliğinin de katkısı bulunuyor o da ayrı konu. 3ds max kariyer de Memduh hocadan aldım ben kursu, kendisinin arçelik,simfer,novussi,hes deterjan, müsiad vs. bir çok büyük firmaya yaptığı tasarımlar ve renderlar vardı. Gerçekten bazı şeyleri aşmış hocalar. Ayrıca sertifika falanda vermiyorlar. İlla ki lazım derseniz veriyorlar ama sertifika almaya bize gelmeyin diyor adamlar. Şaka gibiler. Öğrenci şeçiyorlar yani her başvuranı almıyorlar kursa

deryaaa0101

Üyecik
ben Ankarada yaşıyorum çok kurs araştırdım hatta bir yere gittim hiç memnun kalmadım sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine vektorel bilişime başladım gerek hocaları gerekse kurs çalışanları herşeyimizle tek tek ilgilenip çok iyi bir eğitim almamı sağladılar hocamla bile hala görüşürüm projelerime çizimlerime fikirlerini sorarım ve gerçekten gönül rahatlıgıyla tavsiye ederim kaliteli bir kurs

hasanhüseyin

Üyecik
Derya hanım merhabalar.. yakın zamanda yazdığınız için cevap yazma gereği duydum 3dx max kurs arayışı içerisindeydim ve internetten vektorel bilişimi gördüm bende hem aradım hem görüşmeye gittim gayet kurumsal ve profesyonel bir karşılamayla içime sinerek kayıt oldum şimdilik çok memnunum ders tekrarlarının olması ve hocaların deneyimli olması çok iyi umarım böyle devam ederde bende sizin gibi pişman olmaam :) tavsiye ederim düşünenler için en azından bi gidip görüşsünler derim :)

kedi126

Üyecik
Merhaba, Bende 3Ds Max programını öğrenmeyi çok istiyordum. Herkez çok zor diyor öğrenemezsin diyordu fakat doğru yer ve doğru kişiden eğitim alırsanız kesinlikle çok kolay ve eğlenceli bir program. İstanbul Beşiktaşta Biladım Eğitim Merkezi ne gittim. 72 saat 3 aylık bir eğitime katıldım ve şuan çok iyi render alabiliyorum ve model oluşturabiliyorum. Kurum MEB e bağlı ve Autodesk yetkili eğitim merkezi Autodesk sertifikası da aldım. Kurumda Fırat hoca ve Erdal hoca var kesinlikle tavsiye ederim. www.biladim.com sitesi inceleyin derim.

deryaaa0101

Üyecik
Derya hanım merhabalar.. yakın zamanda yazdığınız için cevap yazma gereği duydum 3dx max kurs arayışı içerisindeydim ve internetten vektorel bilişimi gördüm bende hem aradım hem görüşmeye gittim gayet kurumsal ve profesyonel bir karşılamayla içime sinerek kayıt oldum şimdilik çok memnunum ders tekrarlarının olması ve hocaların deneyimli olması çok iyi umarım böyle devam ederde bende sizin gibi pişman olmaam :) tavsiye ederim düşünenler için en azından bi gidip görüşsünler derim :)
hasan bey teşekkür ederim :) bilgiler paylaştıkca güzeldir zaten ki iyi olan memnun kalınan herşey dile getirilmeli bence
çünkü bu tarz güvenilir ve kaliteli kurs bulmak çok zor. Vektörel bilişim hakkıyla söylenen bütün iyi yorumları hakediyor.
eğitimler, eğitimlerin videoları ve hocalar yani max, autocad, grafik tasarım, revit, solid, ve diğer bütün yazılım kursları içerisinde ankarada tek geçerim
memnun kalmanıza sevindim :)

essay help

Üyecik
Я уже давно нанимаю опытных писателей Градеминеров для разного рода написания справки (сочинения
fromscratch, скрининг и заполнение числа, которое я сам создавал), и они до сих пор меня не разочаровали. Могу рекомендовать
это услуги для каждого студента, ищущего надежную, тем не менее, недорогую эссе!

Yiğit Kemal

Üyecik
3D Max kursu için tek tavsiye edeceğim yer İstanbul kadıköyde Kariyerist Akademi dir. sitelerine girip tavsiyeleri okayabilirsiniz. bende o şekilde yazıldım. Volkan hocam harika bir insan ilgisi alakası bilgisi her şeyi tam. sular seller gibi 3d max öğretir . Hele Vray ayarlarının kurdu olursunuz. Aman sakın başka ticarerthanelere kanılmayın benm arkadaşım böyle kapılıp gitti hiç bir şey öğrenmeden gene gelip Kariyerist den 3D Max aldı öğrendi gitti. sitesindeki tavsiyeler gerçek kişiler hepsini araştırada bilirsiniz. Doğru düzgün adam gibi eğitim almak istiyorsanız başkada yer yok kardeşim. www.kariyeristakademi.com

stat counter