30 Yaşında Gidiyorum !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Leand

Profesör
20 yaşında saygısız ergenler, umarım canını fazla sıkmaz. :D
Emin ol sıkacaklar:D.
- lan dayı gir şu tuvaleti birazda sen sil diğer adamlara haksızlık oluyor.(bunu 39 yaşında 60 gösteren adama söylemişlerdi)
tabi bende bakaya olarak 6ay geç gittim vatan haini muamelesi çektiler:)
Oops pardon tarihe bakmamışım

spybot

Guru
Onursal Üye
Emin ol sıkacaklar:D.
- lan dayı gir şu tuvaleti birazda sen sil diğer adamlara haksızlık oluyor.(bunu 39 yaşında 60 gösteren adama söylemişlerdi)
tabi bende bakaya olarak 6ay geç gittim vatan haini muamelesi çektiler:)
Oops pardon tarihe bakmamışım

Hiç tuvalet temizlemedim ben gazinoyu yıkayıp televizyon başına geçerdim .:D

hüzün_

Dekan
Onursal Üye
Vay be gittin dondun bile.Keske gercekten soyledigimiz kadar kisa gecmis olsa dimi:)

Leand

Profesör
Rahat yerde yatarak yapmışsın askerliği :)
Benim askerlik yaptığım karakolda çavuştan çok zimmetim vardı devriye gece nöbeti tam birde üstüne çarşı zamanı çift mesai gündüz gece nöbeti üstüne çarşıya çıkardık bazen asker az oldumu dönüşte nöbet olurdu. Vay bölük gazinocusu vay :) zaten zor yapan bir daha adını anmaz:D

spybot

Guru
Onursal Üye
Bizde de günlük 8 saat nöbet bide üstüne devriyeler vardı en sevmediğim nöbet ise gece 4-6 nöbetidir .:D

spybot

Guru
Onursal Üye
Askerlik biteli 82 gün olmuş askerde zaman bu kadar çabuk geçmiyordu be :D

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Askerlik biteli 82 gün olmuş askerde zaman bu kadar çabuk geçmiyordu be :D
Köprünün altından çok sular geçti ama plakaları saymaya "bir" kalakinki gününü hatırlıyor musun, o günü anımsatmış gibi olmasın . :)

spybot

Guru
Onursal Üye
Köprünün altından çok sular geçti ama plakaları saymaya "bir" kalakinki gününü hatırlıyor musun, o günü anımsatmış gibi olmasın . :)

Hatırlamazmıyım o saatlerde nöbet tutuyordum artık bitsede gitsek diye sızlanıyordum..:D

|SeYYaH|

Rektör
Bu sitede olan bir çoğunun henüz dünyaya teşrif etmemiş oldukları bir günde bitirmiştim askerliğimi... 04 Mart 1988.
Sanki dün gelmişim gibi... Askerden dönüşünden bir yıl sonra dünyaya gelen oğlum şimdi 30 yaşına merdiven dayamış koca bir adam oldu.
Hadi geçmiş olsun Spy :)

spybot

Guru
Onursal Üye
Bu sitede olan bir çoğunun henüz dünyaya teşrif etmemiş oldukları bir günde bitirmiştim askerliğimi... 04 Mart 1988.
Sanki dün gelmişim gibi... Askerden dönüşünden bir yıl sonra dünyaya gelen oğlum şimdi 30 yaşına merdiven dayamış koca bir adam oldu.
Hadi geçmiş olsun Spy :)
Askerlik bana bişey öğretti oda sabah erken kalkmayı:D

stat counter