250 TL ye Kadar Oyuncu Kulaklığı Arıyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

İyi akşamlar arkadaşlar. Başlıkta belirttiğim gibi bu fiyatlar arasında bir kulaklık arıyorum. Önceliğim bu fiyat aralığı ama 300 TL yi de zorlayabilirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.

Hocam bunun gibi bir indirimi görünce bunu ayrıca değerlendirmek istedim. Ayrıca bununla ilgili internette bi şey de bulamadım. Bunu kullanan biri var mı?

-Emirhan Türk-

Doçent
Pek başarılı bir ürün değil bence,en azından bloody g437'den kötü.Attığımı al derim.

Kingston HYPERX CLOUD Stinger Siyah Gaming Kulaklık | ITOPYA
Kesinlikle bu.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bütçen yetiyorsa kesinlikle kaçırma hocam. Harika bir şey.
Hocam son olarak HyperX Cloud Stinge kulaklığını da size göstermek istiyorum. Sizin dediğiniz kulaklık buydu galiba. Çünkü burda attığınız kulaklığa baktığımda stokta olmadığı yazılıydı. Burada paylaştığım linkte satın alma seçeneği aktif ve 250 TL fiyatında. Ayrıca bu kulaklıkta 7.1 desteği olmadığını gördüm. Bunun 7.1 desteği olanlara göre bir dezavantajı olur mu?

-Emirhan Türk-

Doçent
Hayır kesinlikle olmaz. Gerçekten çok ergonomik ve kaliteli bir kulaklık. Bakın bütçeniz yetecekse kesinlikle alın,pişman olmayacaksınız.

Beyler Asus Tuf Gaming H5 aldım. İlk izlenimlerim, kulaklığın ses kalitesi çok iyi. Müzik dinlerken kaliteli ses veriyor ve bass ı da gayet güzel veriyor. Ben 400 e aldım. Hala itopya da indirimde. Alacak olan arkadaşlar alabilir. Yarın 7.1 oyun deneyimimi de sizlerle paylaşacağım. Program görüntüsü:
67843

stat counter