2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

2018-2019'da Şampiyon Sizce Kim Olacak?

• Kullanılan toplam oy
    65

Administraktör

Profesör
Bir dahaki sezon bence ankette verilen oyu değiştirme hakkı olmasın ve süre kısıtlı olsun. İlk başta herkes tuttuğu takıma oy veriyor. Sonra şampiyon olabilecek takımlara doğru oylarını kaydırıyor. En sonsa herkes şampiyon takıma oy veriyor. Şu ankete bakarak resmen 3 büyük takımın puan tablosundaki sıralamasını görüyorum.

yücelik sadece Allah (C.C.)'a aittir ve Galatasaray'ın şampiyon olma şansı daha yüksek ...

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Bu konudaki son mesajlara bakılıyorum da @ConfickerBelasi dışında Galatasaray yazan yok. :)

ne dersen de sonuç Galatasaray şampiyon ve tek yol İslam dışında demek yanlış...

kilicbaligi

Profesör
Onursal Üye
Futbol bölümünde İslam ne alaka @ConfickerBelasi, sanki forumdaki tüm Galatasaray'lılar haklarını sana devretmiş de, her aksini yazana cevap veriyorsun.
Sen nasıl ki takımını seviyor ve destekliyorsan, senin dışındakiler de kendi takımlarına aynı hislerle bağlılık duyuyor. Şampiyonluğu garantilememiş bir takımı da şampiyon ilan etmek yanlış.

Son düzenleme:

Ufuk

Fearless Warrior
Yönetici
Super Moderator
Bu akşam belli olacak şampiyon, yenen takım şampiyon olur. Bu kadar basit..

Futbol bölümünde İslam ne alaka @ConfickerBelasi, sanki forumdaki tüm Galatasaray'lılar haklarını sana devretmiş de, her aksini yazana cevap veriyorsun.
Sen nasıl ki takımını seviyor ve destekliyorsan, senin dışındakiler de kendi takımlarına aynı hislerle bağlılık duyuyor. Şampiyonluğu garantilememiş bir takımı da şampiyon ilan etmek yanlış.
yanlışı gösterdim ve hakikatı söylüyorum.

stat counter