2011 renault megane 3

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 3)

hayalli

Asistan
>>35000 tl ye megane para verilirmi ya...
>>Adam gibi sıfır araç alınır o paraya...
>>Ben bu ikinci ele bu kadar para verenlere şaşırıyorum...
>>Kaç bin km de olursa olsun ikinci el, ilk kullanan kimbilir nasıl kullanmış bilemezsin..
>>Fordun fiestası biraz daha koysan üzerine focusu rahat alınır.. süperde özellikler var focusda...(Geçen yıl dünyanın en iyi motoru seçildi eco boost motor..Resmen kokluyor araba...)
>>Ah ah...
>>Al sıfırını o paraya kullan..
Hocam dizel aradan bahsediyoruz 34 milyara megane ayarında sıfır dizel bir araç bulabileceğinizi pek düşünmüyorum ve bu arada sıfır alınan araçlarda değer kaybı ikinci ele göre daha fazla

Ruberto

Asistan
>>35000 tl ye megane para verilirmi ya...
>>Adam gibi sıfır araç alınır o paraya...
>>Ben bu ikinci ele bu kadar para verenlere şaşırıyorum...
>>Kaç bin km de olursa olsun ikinci el, ilk kullanan kimbilir nasıl kullanmış bilemezsin..
>>Fordun fiestası biraz daha koysan üzerine focusu rahat alınır.. süperde özellikler var focusda...(Geçen yıl dünyanın en iyi motoru seçildi eco boost motor..Resmen kokluyor araba...)
>>Ah ah...
>>Al sıfırını o paraya kullan..
Hocam şöyle bir konuyu atladın. Fiesta Benzinli olacak. Megane dizel. Hem yakıt konusu var hemde verdiği sürüş zevki aynı değil. Sen fiesta ile yokuşta giderken vites küçülteceksin bu adam seni arkasına bakmadan geçecek.

Ruberto

Asistan
Hocam aslında kullanima da bağlı o değerler.Eger cok trafikli bir şehirdeysen ve arabada start-stop özelliği yoksa araba gerçekten çok yakabiliyor.
Uzun yolda ise sakin kullanirsan az yakar.Biz 680 km yolu 130'un altına pek inmeden ve yolculuk boyu klima acik halde yapıyoruz ve üstüne 100 km lik daha benzin kalıyor 105'likte ama sehir ici cok yakiyor
Hocam yazdığın rakamlar şehir dışı için çok güzel. Hemde klima sürekli açık. Şehir içi yok yakıyor demişsin. Ne kadar mesela. Km de 35 kuruşu geçiyor mu. Bence geçmiyordur

Mr.Dante

Profesör
Arkadaslar fikir ve dusuncelerinizden ötürü hepinize sonsuz saygı ve tesekkurlerimi sunarım
Araba icin zatn icim rahatttı ve de siz degerli sdn sakinlerinin bana verdigi olumlu msjlardan dolayı onur duydum tekrsr tskler

hayalli

Asistan
Hocam yazdığın rakamlar şehir dışı için çok güzel. Hemde klima sürekli açık. Şehir içi yok yakıyor demişsin. Ne kadar mesela. Km de 35 kuruşu geçiyor mu. Bence geçmiyordur
Hocam açıkça şehir içi her zaman babamın yanında olmadığım için kac kuruş yaptığını bilmiyorum ama yanlış bilmiyorsam ayda 4-5 kere dolduruyor depoyu

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaslar fikir ve dusuncelerinizden ötürü hepinize sonsuz saygı ve tesekkurlerimi sunarım
Araba icin zatn icim rahatttı ve de siz degerli sdn sakinlerinin bana verdigi olumlu msjlardan dolayı onur duydum tekrsr tskler
Hocam arabaya düzgün bakarsınız daha rahat ederseniz.Bu arabalar hor kullanmaya pek fazla gelmiyorlar

Mr.Dante

Profesör
Hocam açıkça şehir içi her zaman babamın yanında olmadığım için kac kuruş yaptığını bilmiyorum ama yanlış bilmiyorsam ayda 4-5 kere dolduruyor depoyu

Hocam arabaya düzgün bakarsınız daha rahat ederseniz.Bu arabalar hor kullanmaya pek fazla gelmiyorlar
Haklısın hocam valla peder ztn pek vermiyo kendisi de hor kullanmaz

hayalli

Asistan
Valla bende de durum farksızda arasıra araklamıyor degilim :)
Hocam ben araklasam ya sağlam bir sopa yerim babamın arkadaşının babası gibi arabam çalındı diyip polise ihbar eder:)

Valla bende de durum farksızda arasıra araklamıyor degilim :)
Hocam ben araklasam ya sağlam bir sopa yerim babamın arkadaşının babası gibi arabam çalındı diyip polise ihbar eder:)

Mr.Dante

Profesör

Ooo kötü ya :):)

hayalli

Asistan
Valla hiç anlamıyorum hocam kusura bakmayın. :D Sadece metalik gri renk ve dizel olduğunu söyleyebilirim.
Hocam arabanin modeli donanım paketiyle geçer ruhsatta. Eğer merak ederseniz bakabilirsiniz.
Hocam sizin araba da hız sabitleyici var mı ve koltuk rengi ile direksiyonun rengi nedir acaba.Bu özelliklerden de anlaşılabilir donanımı

3xpired

Doçent
Hocam arabanin modeli donanım paketiyle geçer ruhsatta. Eğer merak ederseniz bakabilirsiniz.
Hocam sizin araba da hız sabitleyici var mı ve koltuk rengi ile direksiyonun rengi nedir acaba.Bu özelliklerden de anlaşılabilir donanımı
Hız sabitleyici yok. Koltuklar ve direksiyon gri standart renk işte.

hayalli

Asistan
O zaman sizin megane authentique paketli veya Extreme paketlidir ve fiyatıda arabanin fiyatı da normalmis authentique'ler genelde o civara satılıyor:)

bawyera99

Asistan
85 lik olması sıkıntı ama hayırlısı olsun tramere gelince onda hep ufak tefek sorunlar çıkıyor içiniz rahatsa hiç takmayın binin :)

ffgul

Profesör
>>Yazımı dikkatli okumamışsın..
>>Fordun sitesinde eco boost motorlu olan modellerine bi bak fiyatlarına..
>>Daha ne diyeyim bilmiyorum..
>>Geçen yıl dünyada 1 numara seçildi bu motor..(Benzinli, koklayarak çalışıyor..)
>>ayrıca bütün dizel motorlar dünyayı kirlettiği ve kullanıcısını kanser yaptığı söyleniyor...
>>artık avrupa ekonomik benzinli araçlar çıkarıyor..
>>Bir arkadaşda oraya yazmış megane çıkışta inişte geçer diye.. Çok komik o zaman hız için araba alıyorsan git Bmw filan al 15.000 tl ye de gör ne yaktığını ve yedek parçasının ne kadar pahalı olduğunu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ffgul, amma atmissin aaaa. Nerden yaziyorsun bu senaryolari. Dizel motorlar dunyayi kirletiyormus, kanser yapiyormus. Butun motorlar dunyayi kirletir. Oyle soyleniyormus boyleymis. Birakin dedikodu yapmayi da bilmiyorsaniz milletin aklini karistirmayin.

Mr.Dante

Profesör
Arkadaslar lutfen tartısıp tatsızlık cıkarmayalım..

stat counter