Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

femek513

Üyecik
acele etme uzun yıllar sınıfın en kısasıydım şimdi en uzunuyum diyemem ama ortalamanın üzerine çıkar Yüzme+ basketbol dene derim

Ch4u

Üyecik
Son durum ne şuan? Boyun uzadı mı? 16 yaşında ne kadar boy attın acaba merak ediyorum doğrusu

eronis

Dekan
Yasaklı
Onursal Üye
Sizin yaşınızdayken benim hiç böyle endişelerim yoktu nedir bu boy merakı. Sanki aygır gibi boyu olanların durumu sizden daha iyi, kapıdan geçerken kafalarını eğmeleri gerekiyor :p Sporlarda daha kötü, basketbol dışında hiçbir sporda avantajları yok. Hatta dövüş sporlarında çok büyük dezavantajları var.

ExeRyderS

Doçent
Sizin yaşınızdayken benim hiç böyle endişelerim yoktu nedir bu boy merakı. Sanki aygır gibi boyu olanların durumu sizden daha iyi, kapıdan geçerken kafalarını eğmeleri gerekiyor :p Sporlarda daha kötü, basketbol dışında hiçbir sporda avantajları yok. Hatta dövüş sporlarında çok büyük dezavantajları var.
Senin boyun normaldir de o yüzden endişelerin yoktur.

ExeRyderS

Doçent
Bugün endokrinolojiye gittim kemiklerimin büyük bir kısmının kapandığını söyledi. Bundan sonra en fazla 7-8 cm uzarmışım öyle dedi :(:(

MarazAdam

Üyecik
Ben çok uzun boylu olmak istemiyorum anlamıyorsunuz galiba. Dezavantajları avantajlarından daha fazla ama. Benim boyum normalden de kısa. Fark ettiysen 1.60 bile değilim. Yani Benim 1.70 boyum olsa bana yeter. Kısa boylu olmanın dezavantajlarını söyleyeyim istersen
-Sosyal hayatta zorluk çekilir.
-Hep alay konusu olunur.
-Bazı mesleklerde belli bir boy sınırı vardır.
-Alınan kıyafet boya uygun olmadığı için kısalttırılır.
-arkadaşlarımın yanında olurken insanların kardeşiymiş zannetmesi.
Bunlar sadece birkaçı...
ya niye alay konusu olasın kimsenin boyuyla kimse dalga geçemez hakkı da yoktur benim size önerim alay edenlerle bi daha konuşmayın boyun bana göre tek eksisi kavgada dezavantaj :D kalıplıysan sorun yok omzuma gelen bir arkadaş vardı vurduğunu indrirdi

öncelikle o elindeki sigarayı at her gün iki bardak süt iç peynir,yoğur ye kefir iç sigarayı unutursan uzarsın belki...

Coolumsu

Üyecik
Gerçekten çok kısaymışsın. Ben 16 yaşımda 178 cm idim. Şuan ise, 189 boyum. :)

Bi ıssırabilsem

Profesör
Bende 16 yaşındayım 1.76 boy var babana git söyle sen niye bana x hormonunu az verdin diye😂 gayet normel aslında boyun fazla kafana takmaya gerek yok saten türkiyedeki kızların boyuda ortada öpmek için boy olsun yeter

Bi ıssırabilsem

Profesör
18yaşına kadar gelişim devam ediyor o zamana kadar geldin geldin ondan gerisi için ümitlen me ama o zamana kadar uzarsın herhalde

stat counter