15 yaşına gireceğim ama nasıl kitaplar okumam gerektiğini bilmiyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Muhamm-et

Üyecik
Bana yaşıma uygun kitap önerebilir misiniz sıkılmadan okuyacağım güzel bir kitap

ÆSir

Adayın Adayı
Yönetici
Mod. Adayı
Harry Potter tam zamanına özel seri :)

|SeYYaH|

Rektör
Harry Potter tam zamanına özel seri :)
Saçma sapan hayali bir gâvur dizisi yerine havasını teneffüs ettiğin, ekmeğini yediğin ülkenin tarihini yazan kahramanlarını tanıtan kitap önermek çok mu rahatsız ediyor sizi?

Bu arada ilk aklıma gelen birkaç kitapla yardımcı olmak istedim. Evvela temel başucu kabul edilebilecek kadar güzel bir kitap önerisiyle başlayayım.

1548710614235.png

Bu kitabı mutlaka bulundur delikanlı, ve mutlaka okumalısın.

Ayrıca oldukça zevkli, eğitici, öğretici ve akıcı olan Ömer SEYFETTİN hikayelerini hararetle tavsiye ederim. Okumaya bu türden hikaye ve romanlarla başlaman gelecekte okuma zevkini artırır, kültürel bir altyapı oluşturmana büyük katkı sağlar.

Çok önemli bir tavsiye ise öncelikle kendi kültürünü iyice alıp onunla beslendikten sonra dünya klasikleri arasına girmiş yabancı eserlere başlayabilirsin.

ÆSir

Adayın Adayı
Yönetici
Mod. Adayı
Saçma sapan hayali bir gâvur dizisi yerine havasını teneffüs ettiğin, ekmeğini yediğin ülkenin tarihini yazan kahramanlarını tanıtan kitap önermek çok mu rahatsız ediyor sizi?
Çok at gözlüklü bir yere değindin SEVGİLİ kardeşim. Gavurların filmini hiç izlemiyor, gavurların kitapları hiç okumuyor, gavurların TELEFONUNU hiç kullanmıyor gibi yazıyorsun. İnan bana ben bu çocuğa Mu'nun Gizemini de oku derim, metal fırtına da oku derim, devlet ana da okumasını öneririm ama yabancı kitap önerdiğim için GAVUR diye kimseye tabir edemezsin. Üslubunu diğer insanlara karşı düzelt. Sana önerim.

dyatkc

Üyecik
Uçurtma Avcısı ve Kafes adlı kitapları önerebilirim şu ana kadar okuduğum en iyi kitaplar.Kafes psikolojik gerilim türünde,Uçurtma Avcısı da Afganistan’da taliban zamanının yaşamını anlatıyor ikisi de çok güzel kitaplar

---- Mesajlar birleştirildi ----

Dünya Klasiklerinden Bir Delinin Hatıra Defteri ve İnsan Ne İle Yaşar kitaplarını önerebilirim

Son düzenleme:

ÆSir

Adayın Adayı
Yönetici
Mod. Adayı
Canımmm benimmm bana gavur demediğinin bilincindeyim benim sana kızdığım nokta hangi hakla tanımadığın insanlara bu sıfatı sarf edebiliyorsun?

deter1

Üyecik
Çok kitap okuyan birisi değilim ancak bence Mustafa Kemal Atatürk'ün Türk halkına önermiş olduğu Beyaz Zambaklar Ülkesinde kitabını okuyabilirsin. Çok harika bir kitap olmasada düşüncelerine yön verebilir. İyi Forumlar

insanimsi

Asistan
george orwell in kitapları puslu kıtalar atlası, jules verne nin tam metin kitapları ve stephen king kitapları(aman aman sakın "O" adlı kitabını okuma can sıkıntısından bayılırsım ama diğerleri güzel)
:)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ha bilim kurgu seversen Isaac asimov güzeldir

Son düzenleme:

ÆSir

Adayın Adayı
Yönetici
Mod. Adayı
Bugünlerde gölgelerin efendisi serisine başladım öneriyorum

stat counter